Teknoloji TV

50.000 TL altına alabileceğiniz en iyi 2. el otomobiller!

İşte 50.000 TL altına alabileciğiniz, az kaçan, çok yakan, yürüründe sıkıntı olmayan sıfır kokusu üzerinde 200.000 km'yi devirmiş otomobiller.

50.000 TL altına alabileceğiniz en iyi 2. el otomobiller!

Günümüzde otomobil fiyatlarının hayli arttığı tartışılmaz bir gerçek. Özellikle 2020 yılında ortaya çıkan pandemi sonrasında otomobil fiyatları uçuşa geçmişti. Tüm bunlara bir de artan döviz kuru eklenince 2. el otomobil fiyatları daha da arttı.

Çok değil birkaç yıl öncesine kadar 50.000 TL civarına sıfır bir Egea alabiliyorduk. Şimdi ise bu paralara ikinci el temiz bir otomobil bulmak bile neredeyse imkansız.

Biz yine de şansımızı zorladık ve 50.000 TL altına alabileceğiniz en iyi otomobilleri sizler için sıraladık. Dilerseniz bu içeriğimize aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

50.000 TL altına alabileceğiniz en iyi 2. el otomobiller!

Elbette şu unsura dikkat etmek gerekiyor. Sonuçta 50.000 TL'ye eli yüzü düzgün bir otomobil bulmak zor. Sizin de videoda gördüğünüz üzere 50.000 TL altına alacağınız otomobil rahat bir şekilde 200.000'i devirmiş olacak.

Dolayısıyla 200.000'i devirmiş bir otomobilin size ne gibi sorunlar çıkaracağını kestirmeniz de olanaksız diyebiliriz.

Tabi ki şunu da es geçmemek gerekiyor. Sonuçta 50.000 TL civarına alınabilecek otomobiller sınırlı. Bu sebeple çokça eleme yapmak gerekiyor. Dolayısıyla dış görünümünden ziyade otomobilin yürüründe sıkıntı olmaması önceliğiniz olmalı. En azından bizim düşüncemiz bu yönde.

Eğer sorunsuz bir otomobil almak isterseniz de 50.000 değil en az 70.000 TL gibi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekebilir. 

Yorumlar
Alper
Boktan bir espiri anlayışın var. Daha iyisini beklerdim
Cevapla
Emre
Bu içerik sonrası direk bildirimlerden engelliyorum bu siteyi.
Cevapla
Mahmut
böyle clickbait yapmaya devam ederseniz siteye bir daha uğramaz insanlar, Bu haberi yazan editörün kulağını bir çekin siz.
Cevapla
Eser
Yazmışsın ki 50000 in altında alınacak araba.... Sonra da demişsin ki yok. Ben sana ne diyeyim şimdi. Aslında sen anladın onu. Sence bizim kafamız o kadar çalışmıyor mu. 70, 80 filan... Olsa zaten alırız....
Cevapla
fadim
çok kötü yalan haber sakın inanmayın
Kayar
Eser haklı biz salağız bu akıllı bunun bildiği ni biz bilmiyoruz lan siz ne ayaksınız la gardaş gidin işinize gücünüze bırakın bu ayakları ya
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.