Teknoloji TV

Akıllı saat almayı düşünenler bu içeriğe dikkat

Akıllı saat ya da akıllı bileklik almayı düşünenler için özel bir içerik hazırladık. Şimdiden keyifli seyirler.


Giyilebilir teknoloji ürünleri günden güne daha da yaygınlaşmaya başladı. Artık dışarıda gördüğümüz hemen herkesin kolunda iyi ya da kötü bir bileklik veya akıllı saat görebiliyoruz. Peki akıllı saat ya da akıllı bileklik alırken dikkat etmemiz gerekenler neler?

Akıllı saat almayı düşünenler bu içeriğe dikkat

Yeni hazırladığımız içerikte akıllı bileklik ya da akıllı saat almak isteyenlerin kafasına takılan soru işaretlerine cevap vermeye çalıştık. Malum söz konusu teknolojik bir ürün olduğunda pek çok farklı alternatifin olduğunu söyleyebiliriz. İşte tam da bu noktada işin içerisine karakter özellikli unsurlar giriyor.

0:00 Açılış ve genel bilgi
0:58 Hangi işletim sistemine göre hangi akıllı saat?
2:20 Akıllı bileklik mi akıllı saat mi?
4:20 Köşeli hatlar mı yuvarlak hatlar mı?
5:10 Akıllı saatlerin pil ömrü ne kadar?
6:07 Her akıllı saate uygulama yüklenebiliyor mu?
7:03 Düğme mi yoksa dokunmatik ekran mı?
7:48 e-ink mi renkli ekran mı?
8:39 Spor için mi günlük kullanım için mi?
9:39 Akıllı saatlerde hangi kordon tipi tercih edilmeli?
10:25 Akıllı saatlerin fiyatları ne kadar?

Genel itibariyle akıllı saatler ya da akıllı bileklikler söz konusu olduğunda kullanıcı beklentilerinin ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla hangi akıllı saati seçeceğinizde sizin zevkiniz ön planda yer alıyor.

Bunu bir kenara bırakırsak akıllı bileklik ya da akıllı saat satın alırken belli başlı kriterlerin ve soru işaretlerinin öne çıktığını söyleyebiliriz. Biz de hazırladığımız içerikte bu soru işaretlerine yanıt vermeye çalıştık.

Elbette günün sonunda akıllı telefonunuzun markasına ve işletim sistemine göre bir tercih yapmanız çok daha doğru olacaktır. Eğer videomuzu izledikten sonra yine de kafanızda bazı soru işaretleri varsa video ya da bu haberin altında yorum yaparak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar
💎G@kko💎
Akıllı saatlerin ürettiği bağımlılık cep telefonlarına nazaren daha az bu yüzden inavasyonlara önem vermeli firmalar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.