Teknoloji TV

FIFA serisi için bir devrin sonu! FIFA 21 inceleme | Oyun Canavarı #31

Bu nesil konsollar için özenle geliştirilen son FIFA oyununa derinlemesine bakıyoruz. İşte FIFA 21 hakkında merak ettikleriniz.


Monster Notebook sponsorluğunda hazırladığımız Oyun Canavarı'nın yeni bölümünde FIFA serisinin yeni oyununu konuk ediyoruz. FIFA 21 muhtemelen bu nesil konsollar için geliştirilmiş son FIFA oyunu olacak. EA Sports belki önümüzdeki yıllarda PS4 ve Xbox One için FIFA oyunları geliştirmeye devam edebilir.

Fakat bu yapımlar FIFA 21'in kadroları güncellenmiş bir versiyonu gibi olacaktır. Nintendo Switch'e yapılan muamelenin PS4 ve Xbox One'a yapılması da muhtemel görünüyor.

Hatırlanacağı üzere EA Sports Switch için kapsamlı FIFA oyununu 2018 yılında satışa sunmuştu. 2019 ve 2020'de yayınlanan oyunlar ise bu oyun üzerinden yapılan güncellemeleri kapsıyordu.

Muhtemelen önümüzdeki yıl PS4 ve Xbox One için çıkan FIFA versiyonları da bu şekilde olabilir. Tam olarak bu sebeplerden ötürü FIFA 21 belki de bu nesil için son çıkan FIFA oyunu diyebiliriz.

Peki FIFA 21 bizlere ne gibi yenilikler sunuyor? Bu sorunun yanıtını videomuzda bulabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Biz FIFA 21'i PlayStore'dan temin etmiştik. Çünkü oyunun fiyatı PlayStore'da hayli indirimliydi. Dilerseniz sizde buradaki linkten oyunun PlayStore fiyatına göz atabilirsiniz.

Hali hazırda FIFA 21'in pek çok platformda 400 TL ve üzeri fiyatlardan satıldığını hesaba katarsak oyunun PlayStore fiyatının hayli uygun durduğunu söyleyebiliriz. Öte yandan TTNET aboneleri oyunları faturalarına taksit olarak yansıtıp, bu şekilde satın alım yapabiliyorlar.

Yorumlar
💎G@kko💎
En sevdiğim oyun pes 2013
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.