Teknoloji TV

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlar! #OyunCanavarı85

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız 'Oyun Canavarı' serimizin yeni bölümünde sizler için, arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunlardan bahsettik. İşte en sevilenler.

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlar! #OyunCanavarı85

Arkadaşlarımız ile her gün aynı oyunları oynamaktan sıkıldık diyorsanız, bu liste tam da size göre. Oyun Canavarı serimizin yeni bölümünde sizler için, arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz, en eğlenceli oyunlardan bahsettik. Bu oyunların arasında; ücretsiz, her bilgisayar tarafından rahatlıkla açılabilen gibi farklı kriterler bulunuyor. Siz de kendinize göre bir oyun belirleyip sevdiklerinizle oynayabilirsiniz.. İşte Videomuz

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlar! #OyunCanavarı85

Listedeki favori oyunumun Witch It olduğunu söyleyebilirim. Bunun en temel sebepleri ise hem söz konusu oyunun 8-9 TL gibi uygun bir fiyata sahip olması, hem de minimum sistem gereksinimleri tarafında her bilgisayarın açabileceği gereksinimler ile bizleri karşılıyor olması. Eğer sizin de ekran kartı olmayan, pek de güçlü olmayan bir bilgisayarınız varsa dahi Witch It oyununu rahatlıkla oynayabilirsiniz. 

Listeyi genel olarak değerlendirdiğimizde, uzun süredir oynanan ve hala tercih edilen oyunlar seçtiğimizi görüyoruz. Örneğin Sea Of Thieves oyunu çıkalı yıllar olmasına rağmen, hala sevilen oyunlar arasında yer alıyor. Öyle ki, oyunda aktif olan sunucuların hala çok fazla olduğunu görmekteyiz. Bu da listedeki oyunların, aktif oyun olduğunu gösteriyor.

Sizin de bu listeye eklemek istediğiniz, eğlenceli oyunlar varsa yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın. Veya bu oyunu oynayacak arkadaşlar bulamıyorsanız, yorumlar kısmında buluşalım. Önümüzdeki günlerde farklı oyun listeleri ile sizleri karşılamaya devam edeceğiz. Yeni videolarımızdan haberdar olabilmek için takipte kalın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.