Teknoloji TV

Artık resmileşti: Efsane geri dönüyor! - Oyun Canavarı #67

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı programımızın yeni bölümünde resmi olarak duyurusu yapılan GTA 6 oyunu ile ilgili bilinen detayları anlatıyoruz.

Artık resmileşti: Efsane geri dönüyor! - Oyun Canavarı #67

Merakla beklenen ve üzerine birçok yorum yapılan GTA 6 sonunda resmi olarak duyuruldu. Geliştirici firma Rockstar yaptığı açıklama ile GTA 6 oyununu geliştirmeye başladıklarını duyurdu. İlk olarak bundan 25 yıl önce 1997 yılında piyasaya sürülen GTA, aradan geçen yıllarda efsane oldu. Günümüzde milyonlarca kişinin oynadığı ve online sürümü de olan oyun açık dünya konseptinin en önemli temsilcilerinden biri haline geldi.

GTA 6 ile ilgili resmi açıklama gelmiş olsa da oyunun hangi şehirde geçeceği, çıkış tarihi ve konusunun ne olacağı gibi bilgiler henüz net değil. Bu konuda da birçok iddia ortaya atılıyor olsa da oyunun çıkış tarihi ve diğer detayları henüz netlik kazanmadı. Önümüzdeki yıllarda da bu detayların konuşulacağı aşikar.

YouTube kanalımızda yayınlanan videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz:

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.