Bedava Epic Games oyunları: Bu oyunlar kaçmaz | Oyun Canavarı #77

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız 'Oyun Canavarı' serimizin yeni bölümde Epic Games'de bulunan en çok beğenilen oyunları ele aldık. İşte ücretli olmadan kitaplığınız eklemeniz gereken o oyunlar.

Bedava Epic Games oyunları: Bu oyunlar kaçmaz | Oyun Canavarı #77

Uzun süredir Epic Games tarafında belirli dönemlerde ücretsiz oyunlar sunuluyor. Hatta bu haftalarda her hafta yeni bir ücretsiz oyun verildiğini de hatırlatalım. Ayrıca zamanda ücretli oyun bazı oyunlar da, Epic Games platformunda ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız 'Oyun Canavarı' serimizin yeni bölümde Epic Games'de bulunan en çok beğenilen ücretsiz oyunları ele aldık. İşte ücretli olmadan kitaplığınız eklemeniz gereken o oyunlar.

Bedava Epic Games oyunları: Bu oyunlar kaçmaz | Oyun Canavarı #77

Listeyi genel olarak incelediğimizde, 10 yıl önce piyasaya sürülen oyunun dahi hala ilgi gören oyunlar arasında yer aldığını görmekteyiz. Bununla beraber geçtiğimiz yılarda popüler hale gelen Fall Guys gibi oyunlar da Epic Games tarafından ücretsiz sunuluyor. Ayrıca listemizde Rocket Leauge gibi popülaritesi kaybetmiş olsa bile hala aktif oyuncu sayısının bir hayli fazla olduğu oyunlar da mevcut.

Epic Games, bazı dönemlerde listemizdeki bazı oyunları ücretsiz yapabiliyor. Eğer henüz bilgisayarınız yoksa bile Epic Games üyeliği oluşturup, bu oyunları kütüphanenize indirmenizi öneriyoruz. Kütüphanenize eklediğiniz takdirde, oyunu indirmemiş olsanız dahi, önümüzdeki dönemlerde oyun ücretsiz olsa bile söz konusu oyunu ücretsiz bir şekilde kolaylıkla indirebileceksiniz.

oyun canavarı

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız 'Oyun Canavarı' serimizin yeni bölümünde Epic Games tarafından ücretsiz olarak indirebilir hale gelen oyunlardan bahsettik. Önümüzdeki günlerde farklı oyun içerikleri ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz. Oyun sektöründe karşımıza çıkan yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.