Teknoloji TV

Bedava YouTube Premium deneyimi: YouTube Vanced

Bu videomuzda ücretsiz olarak bazı YouTube Premium özellikleri sunan YouTube Vanced isimli uygulamayı yüklüyor ve detaylarına bakıyoruz.


Hayatımızın her anında kullandığımız YouTube devasa bir video platformuna dönüştü. Kısa bir süre önce platformu biraz daha farklı özelliklerle kullanmak için YouTube Premium isimli yeni bir abonelik sistemi de kullanıma sunulmuştu. Bu sistemde videoları arka planda oynatabiliyor ve istediğiniz videoları internetin olmadığı durumlarda da izleyebiliyordunuz. kısa süre önce piyasaya sürülen YouTube Venced isimli uygulama ise en azından arka planda oynatma özelliğini ücretsiz olarak sunuyor. 

Bedava YouTube Premium deneyimi: YouTube Vanced

Biz bu uygulamayı Google servisleri bulunmayan Huawei P40 Pro (ve ailenin diğer üyeleri P40 ve P40 lite) üzerinde kullanmak amacıyla denedik. Aynı zamanda reklamsız bir YouTube deneyimi sunan bu uygulamayı APKPure alternatif uygulama platformundan yükledik.  Ayrıca uygulamanın resmi internet sitesinin de bulunduğu söylemek isteriz:

YouTube Vanced birçok ayar ve seçeneğe de sahip. Ek olarak eğer telefonunuzda Google servisleri varsa kullanıcı adınızla giriş de yapabiliyorsunuz. Huawei P40 Pro'da Google servisleri olmadığı için bu özelliğini kullanamadık.

Aşağıdaki videomuzda Youtube Vanced'ı ücretsiz olarak telefonumuza yükleyip genel özelliklerine göz atıyoruz:

 

Uygulama ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon oluyor.  

Yorumlar
Bilal
Korsan youtube programı tavsiyesi için Google a şikayet ettim yazınızı
Cevapla
enes
insanların görüşlerine karşı çıkma hakkın yok
Selçuk
Adamlar senin cebinden para ckmasn dyr ugrasiyo senin lafina bak sen yasama biseyler yap yok ol
youtube
telefonunuzda Google servisleri olsa dahi kullanıcı adinizla kesinlikle giriş yapamiyorsunuz
Cevapla
qamil
microg apk yükleyin üye girişi için
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.