Teknoloji TV

Bu fiyata böyle bir telefon yok! Teknolojioku - Yorum #13

Teknolojioku - Yorum programımızın yeni bölümünde Huawei'nin 2. el ortalama bir otomobil fiyatına sattığı Mate Xs'i gündeme alıyoruz. İşte detaylar.

Bu fiyata böyle bir telefon yok! Teknolojioku - Yorum #13

Her hafta Cumartesi günleri yayınladığımız TeknolojiOku - Yorum programımızın yeni bölümüyle karşınızdayız. Bu bölümümüzde kısa süre önce inceleme amaçlı tarafımıza gönderilen Mate Xs modelini gündeme aldık.

Huawei Mate Xs gerek tasarımı, gerek özellikleri, gerekse de uçuk fiyatı ile gündem yaratacak bir model. Peki bu telefona 30.000 TL vermeye değer mi? Sunduğu özellikler gerçekten de bu fiyatı hak ediyor mu? Detaylar videomuzda.

Çinli üretici bir süre önce Mate Xs'i ülkemizde de satışa sunmuştu. İlginç bir şekilde 30.000 TL'lik modelin stokları ilk günden tükendi. Elbette Çinli üretici satış rakamları hakkında net bilgiler vermedi.

Yine de ne olursa olsun mevcut şartlarda bir telefon için 30.000 TL ödemek çok da makul görünmüyor. Muhtemelen birkaç yıl sonra katlanabilir ekranlı telefonlar yaygınlaştığında Mate Xs muadili modellerin fiyatı 10.000 TL seviyesine kadar inecektir.

Yorumlar
Namyelüs
Bir kitaba 2500 TL verenler belki alır.
Cevapla
Ykc
Bir telefona 30.000 TL veren akılsızlar Allah akıl versin 2.500 ile 3.000 TL arasında ki telefonun ustunde para vermek gunah haramdır yazık o kadar paraya ne diyeyim Allah akıl fikir versın
Cevapla
mutlu
android telefona o kadar para verilmez hele huwiye asla
Cevapla
Devrim
Turkiye de 30 k. Paramız ne kadar değersiz. Yoksa 2k 3k filandır gevur illerinde. Düşünün işte bir tel için kucak kucak para vermek zorundasın. Hitler Almanyasında el arabası ile para taşırlarmış. En son paranın maliyeti kağıtın maliyetinin altına inmiş.
Cevapla
fth
çok değil dibimizdeki ırak ta savaş zamanında ekmek çay vs. almak için 3-4 kg para veriyorlardı.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.