Teknoloji TV

Bu Huawei modelleri çok ucuzladı ah bir de Google Play olsa!

Huawei ülkemizde satışa sunduğu pek çok modelde indirime gitti. İşte son dönemde fiyatı düşen Google Play uygulamasından yoksun Huawei modelleri.

Bu Huawei modelleri çok ucuzladı ah bir de Google Play olsa!

Bilindiği üzere son 1 yıldır satışa çıkan hemen hemen tüm Huawei modellerinde Google servisleri yer almıyor. Aslında Google servislerinin yer almıyor oluşu temelde büyük bir problem değil. Çünkü YouTube ya da Drive gibi hizmetlere tarayıcı yoluyla da ulaşabiliyorsunuz.

Bu Huawei modelleri çok ucuzladı ah bir de Google Play olsa!

Asıl sorun ise Google Play uygulamasının da bu kapsama dahil edilmesi. Çünkü Google Play Android'in en büyük uygulama mağazası konumunda yer alıyor. Dolayısıyla Huawei'nin kendi uygulama mağazası da henüz Google Play ile yarışacak seviyeye gelmiş değil. Bu da kullanıcılar için ister istemez büyük bir sorun haline gelebiliyor.

Hal böyle olunca kullanıcılar da Huawei modellerine karşı biraz daha mesafeli davranmaya başladılar. Nitekim Çinli üretici de Türkiye'de satışa çıkardığı modellerin fiyatlarına indirime gitmek zorunda kaldı.

Dilerseniz son dönemde fiyatı düşen Huawei modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Huawei telefonlar ile ilgili sorularınızı bu videonun altında ya da aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Videoda da görüldüğü üzere pek çok Huawei modelinin fiyatı muazzam derecede düşmüş durumda. Muhtemelen bu düşüş bir süre daha devam edecektir. Hatta Huawei'nin kendi online satış mağazasında da muazzam indirimlerin olduğunu hatırlatmamız gerekiyor.

Şunu da belirtmeden geçmeyelim. Hali hazırda orta segmentteki Huawei modellerinde muazzam bir kamera performansı mevcut. Eğer Google servisleri benim için çok fazla birşey ifade etmiyor diyorsanız ve telefonu ağırlıklı olarak kamerası için kullanıyorsanız bu fırsatları kaçırmayın. Keza bu fiyatlara çok fazla seçenek bulunmuyor.

Yorumlar
erkan
google ve play store olmazsa bile tekrar kurabiliyorsun. videoları youtubede var çok kolay
Cevapla
Aykut Kılıç
Google play olmasa kaç yazar kardeşim. Kendi appstoresi var. Google olmasa kaç yazar kendi tarayıcısı var. Hepsini geçtim yandeksten yürürsün, reklam engelliyici kurar youtubu reklamsız izlersin. Koyun olmayın bu kadar. Apple var ya 1000 kira olsa yine almam. Hava atan ergenlerin telefonudur apple. Ulan bir elmayı gösterecekler diye yapmadıkları şaklabanlık kalmıyodu. Şimdi ellerinde elma da olsa armutta olsa bakan yok
Cevapla
Seydaci
Fransada da çok daha ucuz. G play kullanma sorunu yok
Cevapla
Mustafa
Ben telefonumu satıyom huvayi Y7
Cevapla
Hayırsız
Ne istiyorsun babba ?
Osman
Amerika'nın düşmanı dostumdur mantığıyla papaz brunsondan bu bu tarafa Huawei kullanıyorum ve çok da memnunum apple'a dünya kadar para veriyordum bir zil sesini bile değiştiremiyordum
Cevapla
The_Makina
Sen değiştirmeyi bilmiyorsun. İPhone para basabileceklerin telefonu
Seydaci
Gerçekten iyi etmişin... Ama memleketi bu duruma düşürene de babamızda olsa yanlış dıyeceğiz. Bak kardeş hiç farklı bir niyetim yok. Bir insan yüzüğünü servet gösterirken-haklıyken, yakın çevresi nasıl dünyanın 500 zengini arasına girdi? Tanrı nın bu işlere el attığını Hiç bir ülkede görmedim. Selamlar
Gökdeniz İnceyol
Haklısın
Nihan
Epıl kullananlar için güzel bir telefon çok bencil tamamen kendine özel ama ben tahammül edemem rahat deyil
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.