Teknoloji TV

Siz sordunuz biz yanıt verdik: Sizden Gelenler #1

Sizden gelen soruları editörlerimiz yanıtladı. İşte kafanızdaki soruların yanıtlarını bulabileceğiniz Sizden Gelenler serisinin ilk videosu.

Siz sordunuz biz yanıt verdik: Sizden Gelenler #1

Geçen hafta Teknolojioku olarak bir çağrı yapmış ve aklınıza takılan soruları yanıtlamamız için bize göndermenizi istemiştik. İnternet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız çağrımıza yanıt veren siz okuyucularımızdan gelen soruların yanıtlarını hazırladığımız videoda verdik. 

Siz sordunuz biz yanıt verdik: Sizden Gelenler #1

16 dakikalık ilk videomuzda sizden farklı kanallardan gelen 20'ye yakın soruyu yanıtladık. Bazı sorular teknoloji ile doğrudan ilgili olmasa da onlara da yanıt vermeye çalıştık. 

Önümüzdeki aylarda da devam ettirmeyi düşündüğümüz yeni konsept video ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. 

YouTube kanalımızda yayınlanan videoda sizden gelen soruların yanıtlarını bulacaksınız:

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
alper
emeğinize sağlık
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.