Teknoloji TV

Bu kadar güçlüsünü biz bile görmemiştik! Excalibur G911 inceleme

Sizce bir dizüstü bilgisayar ne kadar güçlü olabilir? Bu sorunun yanıtını videomuzda bulabilirsiniz.

Bu kadar güçlüsünü biz bile görmemiştik! Excalibur G911 inceleme

Bir dizüstü bilgisayar ne kadar güçlü olabilir? Mutlaka bu soru için herkesin bir cevabı vardır.

Fakat size tavsiyemiz Excalibur G911'i görmeden cevap vermemeniz yönünde olacak. Çünkü Excalibur G911 dünyanın en güçlü diz üstü bilgisayarı olma tarafında hayli iddialı bir model.

Tasarım diliyle hayli şık bir görünüme sahip olan Excalibur G911, hem oyun, hem de iş tarafında kullanıcıların ihtiyaçlarını sonuna kadar karşılayan bir model.

Yaptığımız incelemede Excalibur'u en iyi oyunlarda test ettik. Ayrıca performans tarafında nasıl bir puan alacağını merak ettiğimiz için PCMark10 testine de tabii tuttuk.

Sonuç olarak Excalibur G911, şimdiye kadar incelediğimiz dizüstü bilgisayarlar içerisinde en yüksek puanı aldı. Bu testlerle de yetinmeyip Excalibur'un iş tarafındaki yeteneklerini görmek için düğmeye bastık.

G911'i montaj ekibimizden Alperen'e teslim ederek 1 gününü bu bilgisayar ile geçirmesini ve kurgularını bu bilgisayar üzerinde gerçekleştirmesini istedik.

Ardından Alperen'in yorumlarını aldık ve G911'in iş tarafında nasıl bir performans sunduğunu öğrenmiş olduk.

Bu kadar güçlüsünü biz bile görmemiştik! Excalibur G911 inceleme

Excalibur G911 hakkında kafanıza takılan tüm soruları alt kısımda yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizler de elimizden geldiğince hızlı bir şekilde yanıt vermeye çalışacağız.

Bu arada dip not olarak bu PC'nin donanım bölümünü Casper'ın sitesi üzerinden özelleştirebileceğinizi de sizlere hatırlatalım.

Yorumlar
Kenanpaşahan
Teşekkür
Cevapla
Burak Dağ
arkadaki RGB ışıkları hoş bir detay olmuş. soğutucuyu iyi güçlendirmişler ki soğutma olayı minimuma inmiş belli ki
Cevapla
Adil Şeker
Bilgisayarın fps değerlerine değinmek isterim. Yüksek ayarlarda böyle fps değerleri görmeyeli çok olmuş. Ayrıca render alırken hızlı olması beni çekti. Tasarımcılar bilir yüksek ayarlardaki videolarda o süreyi beklemek sorun olabiliyor. Render hızı özellikle iyiydi 👍🏻
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.