Bu telefonlar Türkiye'de yok satar! realme GT ve realme 8 Pro inceleme

realme'nin kısa süre önce tanıttığı realme 8 Pro ve realme GT modellerini mercek altına alıyoruz.

Bu telefonlar Türkiye'de yok satar! realme GT ve realme 8 Pro inceleme

Bir süredir Türkiye pazarında kurumsal olarak hizmet veren realme kısa süre önce 8 Pro ve GT modellerini tanıtmıştı. Biz de tek bir video ile bu iki telefonu mercek altına almak istedik. Peki realme 8 Pro ve realme GT kullanıcılara neler sunuyor?

Hemen baştan belirtelim. realme 8 Pro orta segment, realme GT ise üst segment için hayli iddialı cihazlar. Hatta realme GT için ciddi bir amiral gemisi katili benzetmesi yapabiliriz. Keza ülkemizde bu fiyat kalibresine bu kadar yüksek sistem donanımına sahip telefon bulmak neredeyse imkansız.

realme 8 Pro ve realme GT için hazırladığımız videoda telefonların tasarımından, oyun performansına, fotoğraf ve video yeteneklerinden, pil süresine kadar pek çok konuya değindik.

Gerek realme 8 Pro, gerekse de realme GT kendi sınıflarındaki rakiplerinden üstün bir performans sergilediler.

Zaten realme'nin genel olarak fiyat performans bazında ön plana çıkan telefonlar tasarladığını göz önünde bulundurursak, realme 8 Pro ve realme GT'nin başarısı tesadüf olmayacaktır.

Eğer iki telefon hakkında da kafanıza takılan soru işaretleri olursa yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizler de elimizden geldiğince sizlerin sorularını yanıtlamaya çalışacağız.