Teknoloji TV

Bu telefonlar düşük fiyata amiral gemisi performansı sunuyor!

Çok güçlü bir telefon almak için illa servet ödemeniz gerekmiyor. Yapmanız gereken tek şey doğru zamanda, doğru cihazı seçmek.

Bu telefonlar düşük fiyata amiral gemisi performansı sunuyor!

Günümüzde akıllı telefonların normal fiyatların üzerine çıktığı inkar edilemez bir gerçek. Çok değil 4 - 5 sene öncesine kadar orta düzey gelir seviyesine sahip kişiler bile pekala yeni çıkan amiral gemisi modellerini rahatlıkla alabiliyorlardı. Fakat günümüz koşullarında yeni çıkan bir amiral gemisinin fiyatı 10.000 TL'yi de aştı.

Doğal olarak herkesin gücü normal bir telefon için 10.000 TL vermeye yetmeyebilir. Peki bu durumda ne yapabiliriz? Yani hem amiral gemisi gibi güçlü bir telefon kullanmak istiyor, hem de cebimden fazla para çıkmasın diyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Sizler için hazırladığımız özel içeriğe bir göz atmak.

Bu içerikte günümüz amiral gemisi modelleriyle boy ölçüşebilecek çok daha uygun fiyatlı telefonlara yer verdik. Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu video içerikle başbaşa bırakalım.

Bu telefonlar düşük fiyata amiral gemisi performansı sunuyor!

Eğer bu videoda mutlaka olmasını düşündüğünüz modeller varsa bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Tabi ki şunu da dip not olarak belirtmek gerekiyor. Amiral gemisi olarak tabir ettiğimiz cihazlar kamera tarafında daha yetenekli olabilirler. Fakat donanım tarafında ne kadar üstün olsalar da bu listede yer alan telefonların da açamayacağı hiç bir oyun ya da uygulama bulunmuyor. Aradaki tek fark ise belki fazladan geçen birkaç saniye olacaktır. O birkaç saniye için de 2 ya da 3 katı fiyat ödemeye değer mi işte bu tam bir soru işareti.

Yorumlar
Münacebettin
Yoksa siz hâlâ POCO F1 ile tanışmadınız mı? Amiral gemisinin kralıdır.
Cevapla
ramazan Özkaya
mi 9 zaten bir amiral gemisi tel ki ,onu başka segment gibi göstermek biraz abes olmuş
Cevapla
Egit
Abe çok güzel olmuş video çok yararlı olmuş abe
Cevapla
mustafa
elinize emeğinize sağlık iyi olmuş.
Cevapla
💎G@kko💎
Abem çok güzel bi videoyu bize sunmuşsuz Allah razı olsun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.