Teknoloji TV

Turkcell eski müşterilerini hiç umursamıyor! Şikayetim Var #6

Şikayetim Var'ın bu bölümünde konuğumuz Turkcell oldu. İşte Turkcell ile ilgili gelen şikayetler.

Turkcell eski müşterilerini hiç umursamıyor! Şikayetim Var #6

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız Şikayetim Var'ın bu haftaki bölümünde konuğumuz Turkcell oldu.

Bilindiği üzere Turkcell ülkemizde hizmet veren üç büyük operatörden biri. Kimisi Turkcell'den çok memnunken, kimisi ise izlediği politikalardan ötürü pek memnun değil.

Peki Turkcell kullanıcılarının şebekelerinden şikayetleri neler? Bu haftaki Şikayetim Var bölümümüzde Turkcell'in şebeke hizmetlerinden memnun olmayanların söylemlerini marka yetkililerine ilettik. 

Turkcell kullananlar çok da memnun değiller

Dilerseniz kullanıcılardan gelen şikayetlere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videoda dile getirilen şikayetlerde de görüldüğü üzere genel duruş Turkcell'in eski müşterilerine biraz acımasız davrandığı yönünde.

Yani yeni müşterilere aynı tarifeler çok daha ucuza sunulurken, eski Turkcell müşterileri aynı hizmet için çok daha fazlasını ödemek zorunda bırakılıyor.

Aslında bu durumun tam tersi olması lazım. Çünkü müşteri sadakati diye birşey var. Fakat görünen o ki Turkcell müşterileri bu durumu çok fazla önemsemiyorlar.

Bu durum diğer operatörlerde de var fakat tarifeler arasındaki makas bu kadar açık değil. Gerçekten de Turkcell, eski müşterileri için yeterli opsiyonlar sunmuyor. Eğer böyle devam ederlerse mevcut müşterilerinin bir çoğunu kaybetmeleri işten bile değil.

Önümüzdeki hafta Şikayetim Var'ın yeni bölümünde farklı bir teknoloji markasını konuk edeceğiz. Eğer konuk etmemizi istediğiniz bir marka varsa bunu bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Her hafta Şikayetim Var yeni bölümüyle Pazar günleri izleyicilerimizle buluşuyor.

Yorumlar
Özgür
Bulunduğum yerde turkcell çek miyor şikayet ettim defalarca aradım buldukları çözüm idare et taahhüt dolar dilmaz degistircem
Cevapla
Baran baran
25 yıldır Turkcell kullanıyorum hiç memnun değilim şebeke sıkıntısı çok olmaya başladı izne girdiğimde ilk isim turkcelde ayrılmak.
Cevapla
Harun okta
Şebekesi beş kuruş etmiyor. Akıllı tlf kullanıcısı arttıkça şebeke sıkıntısı artıyor. 3 yıldır konumum ile ilgili şikâyeti dile getirmeme rağmen hep aynı. Değişen bir şey yok. Bir baz istasyonu kurmaya bile tenezzül etmiyorlar. Ve vodafon şebekesi bulunduğum yerde türkcell den daha ıyi çekiyor. Turkcell çok basitleşti. B*kunu çıkardı.
Cevapla
Belirsiz
Bende turkcell kullanıyorum benim üstüme bu yıl geçtim valla 3 gb internet 750 dk 1000 SMS 28 lira
Cevapla
Belirsiz
Kardeşim aklınızı kullanın eski hattını iptal et eşinin yada çocuğunun üstüne hat yap kafayı kullan
Cevapla
Yusuf
18 yaşından küçüğüm üstüme alabilir miyim?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.