Teknoloji TV

Canlı yayında Huawei etkinliğini değerlendireceğiz!

Huawei, HarmonyOS ve P50 cep telefonu ailesi gibi yeniliklerini 2 Haziran'da gerçekleştireceği etkinlikte tanıtıyor. Biz de canlı yayında bu etkinliği değerlendireceğiz.

Canlı yayında Huawei etkinliğini değerlendireceğiz!

Huawei 2 Haziran'da internet üzerinden gerçekleştireceği yeni etkinliğinde birçok yeni ürünü ve HarmonyOS işletim sistemini tanıtacak. Bu etkinlikte Huawei MatePad 2 ve Pro 2 tablet modeli ile Huawei Watch 3 modellerini tanıtması bekleniyor.

Etkinliğin en önemli ürünlerinden biri ise Huawei P50 ailesi olacak. Ailede P50 ve P50 Pro modellerinin olması bekleniyor. Bu cep telefonu modeli özellikle kamera fonksiyonları ile dikkat çekiyor. Ayrıca bu modelin HarmonyOS işletim sistemini kullanması da bekleniyor. Etkinlikte bu işletim sisteminin markanın diğer telefonları için de kullanıma sunulması bekleniyor. HarmonyOS, ABD-Çin ticaret savaşından sonra markanın Google tarafından ambargo kapsamına alınmasıyla beraber hızlandırılan bir proje oldu. Bu yeni işletim sistemi sadece telefonlarda değil aynı zamanda akıllı saat ve otomobil gibi farklı platformlarda da kullanılabilecek.     

Türkiye saati ile 15:00'da başlayacak olan etkinliği Teknolojioku YouTube kanalında yapacağımız canlı yayında değerlendireceğiz. Canlı yayınımız için şimdiden hatırlatıcı kurmayı ve yarın için kimseye söz vermemenizi rica ediyoruz. Yarın yapacağımız canlı yayın saat 14:45'te başlayacak. Etkinliğimizi YouTube kanalımızdan ve Teknolojioku.com sitemizden takip edebilirsiniz. 

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.