Teknoloji TV

Çekmeyen internet sorununa çözüm: Everest FINIX MW3-2P

Everest FINIX MW3-2P çözümünü bu videoda değerlendiriyoruz. İşte ekonomik bir çözümün detayları.

Çekmeyen internet sorununa çözüm: Everest FINIX MW3-2P

Evlerde en büyük sorunlardan biri kablosuz ağın evin her yerinde çekmemesi. Bu sorunda en kolay çözüm ise MESH adı verilen ve en az ikili olarak kullanılabilen çözümler. MESH çözümleri kablosuz ağın gücünü artırırken aynı zamanda birden fazla cihaz bağlandığında modemlerde oluşan sorunlara çare oluyor. Test ettiğimiz Everest FINIX MW3-2P ise tam olarak bu  sorunları çözüyor. Üstelik makul bir bütçe ile. 

Çekmeyen internet sorununa çözüm: Everest FINIX MW3-2P

Ürün evde ya da işyerinizde MESH olarak tabir edilecek bir ağ oluşturmanızı sağlıyor. Özellikle odalar arasında çekmeyen internet sorununa ekonomik bir deva olan Everest FINIX MW3-2P'nin bizim test ettiğimiz sürümü ikili paketti. Bu ürünün bir de üçlü paketi bulunuyor. Büyük ev ya da işyerlerinde üçlü paket de tercih edilebiliyor.

Ürünün kurulumu gayet kolay. Önce bir cihazı modemden alacağınız ethernet kablosu ile internete bağlıyorsunuz. Ardından Everest uygulamasını telefonunuza kurup bu cihazı tanıtıyorsunuz. Sonra ikinci cihazı elektriğe bağlayıp uygulama üzerinden diğer cihaza bağladığınızda sistem kurulmuş oluyor.

Özellikle çekmeyen internet ya da zayıf kablosuz ağ sorunlarını ortadan kaldırmak için tasarlanan bu ikili setin etki alanı 200 metrekarelik bir alana kadar çıkabiliyor. 1200Mbps'ye kadar hız desteği sunan ürün MESH sistemi olarak tanımlanan teknolojiye sahip.

Her iki cihazda da ethernet çıkışı yer alıyor. Bu sayede kablosuz interneti kablolu olarak kullanmanız da mümkün hale geliyor. Ürünle ilgili deneyimlerimizi YouTube kanalımızda yayınlanan aşağıdaki videoda anlattık:

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Everest FINIX MW3-2P

  • MESH Wi-Fi sistemi
  • 2.4 GHz - 5 GHz AC1200 desteği
  • İkili paket
  • 100-200 metrekare alanı kapsama gücü
  • 1200Mbps'ye kadar hız desteği
  • Önceden hazırlanmış konfigürasyon ile hızlı kurulum
  • Everest Wi-Fi uygulaması
  • Ethernet çıkışı
  • Otomatik ağ optimizasyonunu
  • 400 TL
Yorumlar
Dohan
Kablosuz taşınabilir modem lazım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.