Dizüstü bilgisayarımızı kendimiz konfigüre ettik!

Bu videomuzda Teknosa'ya gidip istediğimiz konfigürasyonda bir Casper bilgisayar siparişi verdik.

Dizüstü bilgisayarımızı kendimiz konfigüre ettik!

Intel ve Casper işbirliği ile Teknosa mağazalarından dilediğiniz bilgisayarı konfigüre edebilir, kişiye özel bilgisayarınızı satın alabilirsiniz.

Bu videomuzda Teknosa mağazasına giderek bir Casper bilgisayarı istediğimiz konfigürasyonda sipariş verdik. Videoda biz bu işlemi Casper Nirvana S500 modeli için gerçekleştirdik ve normalde farklı birkaç konfigürasyonda satın alınabilecek olan bu bilgisayarı Teknosa mağazasındaki Casper yetkilisinin yönlendirmeleriyle nasıl alabileceğimizi gösterdik.

Yüzlerce ürün içerisinden ihtiyacına uygun şekilde konfigüre edebileceğimiz İntel işlemcili Casper Notebook ve Desktoplar tüm Teknosa mağazalarında ve teknosa.com'dan alınabiliyor. Üstelik bu hizmet Türkiye'nin her yerindeki Teknosa mağazalarında yapılabiliyor.

Bu proje ile birlikte kullanıcı, “mağazadan”,”teknoloji danışmanının” yardımıyla ihtiyacı olan ürünü, kendine özel konfigüre/özelleştirme yapıp kişisel bilgisayarını sipariş verebiliyor.

Üstelik #ToplamaBilgisayar risklerinden kaçınarak; muhtemel parça uyumsuzluğu ve satın alma sornası garanti problemleri ile uğraşmadan!

Teknosa'ya gel, ürünü konfigüre et

Biz videomuzda aşağıdaki bilgisayar modelini satın aldık:

S500.1165-D650A-G-F
15.6” FHD Anti-Glare LCD
1165G7 Intel Core 11.Nesil İ7 işlemci
32GB 3200MHZ RAM
1TB HDD + 500GB NVME M2 SSD
NVIDIA MX450 2GB Harici Ekran kartı
Intel Iris Xe G7 Dahili Ekran kartı
Windows 10
INTEL 9462AC Wifi
19.9mm incelik
1.9kg hafiflik
52WHR gücünde 10saate varan batarya ömrü
Metalik gri tasarım (yüksek kalite taşlamalı plastik materyal)

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.