Teknoloji TV

EBA için en ucuz tablet işte Huawei Matepad T 10S

EBA için yeni bir tablet mi arıyorsunuz? O zaman size güzel bir haberimiz var. İşte uygun fiyatlıyla dikkat çeken Huawei Matepad T 10S!

EBA için en ucuz tablet işte Huawei Matepad T 10S

Uzaktan eğitim sürecinde ailelerin en çok talep ettiği ürün tablet oldu. Malum günümüzde her evde bilgisayar bulunmuyor. Bilgisayar fiyatları da ortalama olarak 4000 TL gibi fiyatlardan başladığı için uzaktan eğitim sürecinde en iyi alternatif tabletler oldu.

Hali hazırda ortalama olarak 1500 - 2000 TL arasında çocuğunuzun derslerini takip edeceği, günlük olarak kullanılabilecek sıfır bir tablet almak mümkün. Bugün inceleyeceğimiz tablet de tam olarak bu kategoride yer alıyor.

Güncel fiyatı 1600 TL seviyelerinde olan Huawei MatePad T 10S, gündelik ihtiyaçlara cevap vermeyi başaran bir ürün. Özellikle EBA için ucuz tablet arayan aileler için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

EBA için en ucuz tablet işte Huawei Matepad T 10S

Dilerseniz Huawei Matepad T 10S için hazırladığımız detaylı inceleme videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Huawei Matepad T 10S ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Dip not olarak belirtelim. Huawei logosu taşıyan bu tablette de Google servisleri yer almıyor. Yani son dönemde Huawei telefonlarında yaşanan Google sıkıntısı tabletlerde de mevcut.

Fakat az önce de belirttiğimiz üzere, eğer bu tableti EBA, Netflix, Amazon Prime Video gibi gündelik ihtiyaçlar için alıyorsanız, her hangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı söyleyebiliriz.

EBA zaten Huawei'nin kendi uygulama mağazasında bulunuyor. Google servisleri haricindeki diğer uygulamaları da .apk olarak indirip tablete yüklemeniz mümkün. O konuda herhangi bir sıkıntı olmadığını belirtebiliriz.

Yorumlar
yakup
bu tapleti yeğenime aldım eba için kullanıyor gayet hızlı takılma donma kasma yok fiyatı biraz pahalı ama hakkını veriyor memnunuz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.