Teknoloji TV

Oyunculara RGB destekli canavar gibi klavye: Rampage KB-R105 Exhero

Bu videomuzda Rampage KB-R105 Exhero RGB klavyeyi enine boyuna inceliyoruz. İşte oyun canavarı klavyenin detayları.

Oyunculara RGB destekli canavar gibi klavye: Rampage KB-R105 Exhero

Oyuncular için geliştirilen ekipmanların başında RGB klavyeler geliyor. Mekanik destekli bu klavyeler RGB aydınlatmalar sayesinde oyun zevkini katlıyor. İnceleme konuğumuz olan Rampage KB-R105 Exhero RGB klavye de bu tarz ürünlere güzel bir örnek. 

Üzerinde 5 adet makro tuşu bulunan klavye, farklı RGB animasyon efektleri ile donatılmış. Bu efektleri klavye üzerinden FN + F9 tuşu kombinasyonu ile değiştirebiliyor ya da isterseniz kapatabiliyorsunuz. 

Red Switch kullanan klavyenin sesi rahatsız edici boyutta değil. Basma hassasiyeti de oyunlar için yeterli seviyede. Bu arada aynı klavyenin Blue Switch sürümünün olduğunu da belirtelim. Eğer daha mekanik bir hissiyat istiyorsanız onu da tercih edebilirsiniz. Ancak o sürümün tuş sesinin biraz daha yüksek olduğunu söylemek isteriz.

50 milyon tuş ömrü olan Rampage KB-R105 Exhero, 1.350 kg ağırlığında. Türkçe Q dizilimi ile gelen klavye Anti Ghost özellikli 124 tuş bulunuyor. Klavyenin ön kısmında telefon koymak için çekmece şeklinde özel bir yuva bulunuyor. Açılıp kapanabilen bu yuvaya telefonunuzu koyabiliyorsunuz.

Oyuncular için özel olarak tasarlanan bir ürün olan Rampage KB-R105 Exhero bu tarz beklentisi olanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir model. Bu klavye ile ilgili yorumlarımızı aşağıdaki videoda sizlerle paylaştık:

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Rampage KB-R105 Exhero Full RGB Outemu Red Switch 5 Makro Tuşlu Gaming Klavye

  • 5 adet makro tuşu
  • RGB LED aydınlatma
  • Farklı animasyon seçenekleri (FN + F9 tuşu ile)
  • 50 milyon tuş ömrü
  • 1350 gram ağırlık
  • Telefon stand özelliği
  • Türkçe Q dizilimi
  • Anti Ghost özellikle 124 tuş
  • 450 TL
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.