Teknoloji TV

En iyi bedava Steam oyunları: Bu liste kaçmaz! Oyun Canavarı #76

Monster Notebook katkılarıyla hazırlayıp sunduğumuz Oyun Canavarı serimizin yeni bölümünde sizler için Steam’de ücretsiz olarak karşımıza çıkan oyunları inceleyip değerlendireceğiz. İşte videomuz.

En iyi bedava Steam oyunları: Bu liste kaçmaz! Oyun Canavarı #76

Bilgisayar tarafında uygun fiyatlı oyun bulmak bir hayli zorlaştı. Bunun birçok sebebi olsa da, ülkemiz bazında değerlendirecek olursak, en temel etkeninin dolar kuru olduğunu söyleyebiliriz. Farklı oyun platformları, dönem dönem bazı indirimler ile karşımıza çıkıyor. Fakat her ne kadar fiyatlar ucuzlasa da, genel olarak popüler oyunların ateş pahası olduğunu söyleyebiliriz. Bu videomuzda ise sizler için Steam’de ücretsiz olarak kitaplığınıza ekleyebileceğiniz en iyi oyunlardan bahsedeceğiz. Fakat bu oyunlarda, oyun içi satın alma olabileceğini, fakat oynamasının ücretsiz olduğunu da ekleyelim. İşte videomuz.

En iyi bedava Steam oyunları: Bu liste kaçmaz! Oyun Canavarı #76

Listeyi genel olarak değerlendirdiğimi zaman, bir hayli popüler oyunların karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Eğer Lol oynamaktan sıkıldıysanız, benzer bir oyun arıyorsanız, Dota 2 tercih etmenizi öneririz. Bununla beraber listemizdeki diğer oyunları incelediğimizde, Steam’de en çok oynanan, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunlar olduğunu ekleyelim. Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız oyun canavarı serimizin yeni bölümünde, arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz ücretsiz Steam oyunlarına göz attık. Eğer sizin de bu listede olmasını istediğiniz oyun varsa yorumlar kısmından bizlere belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.