Teknoloji TV

En iyi Game Pass oyunları: OyunCanavarı88

Monster Notebook katkılarıyla hazırlayıp sunduğumuz oyun canavarı serimizin yeni bölümünde en iyi Game Pass oyunlarından bahsettik. İşte videomuz.


Xbox Game Pass servisinde gerek bilgisayarda gerek ise Xbox konsolunda aylık belirli bir ücret ödeyerek oyunlara ulaşmamızın mümkün olduğunu biliyoruz. Genellikle bu sistemin konsol tarafı daha çok ilgi görmekteydi. Fakat bilgisayar tarafında sunulan oyunların son yıllarda bir hayli zenginleştiğini görüyoruz. Bu yüzden Xbox Game Pass'i bilgisayar için satın almak oldukça mantıklı hale geldi.

Tabii ki sahip olmadığımız oyunlar için bu kadar para vermek mantıklı gelebilir. Hatta fiyat tarafında baktığımızda ise oyunları kiraladığımızı varsayarak fiyatı değerlendirecek olursak, fiyatın pahalı olduğunu dahi söyleyebiliriz. Fakat ülkemizde oyun fiyatları 1000₺'lere kadar çıkmışken bu fiyatın tatmin edici olduğunu da söyleyebiliriz. Bu yüzden sizler için Xbox Game Pass servisinde en başta tercih etmeniz gereken, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz farklı türlerde oyunlardan bahsedeceğiz.

En iyi Game Pass oyunları: OyunCanavarı88

İlk oyumuz Forza Horizon 5, Xbox kütüphanesindeki en gerçekçi araba yarışı onu olarak karşımıza çıkıyor. Hikâyeli modunun da beğenildiğini ekleyelim. İkinci oyunumuz ise Back 4 Blood. 4 arkadaş zombilere karşı savaşabildiğiniz oyunun, oyun hissiyatı olarak yenilenmiş bir Left 4 Dead 2 olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun dışında Sea Of Thieves, A Way Out, Flight Simulator gibi oyunlar da Game Pass servisinde oldukça ilgi gören oyunlar arasında yer alıyor. Listedeki bazı oyunların yüksek gereksinimleri olduğunu söyleyebiliriz. Eğer Monster Notebook kullanıyorsanız, listedeki her oyunu oynayabildiğinizi de ekleyelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.