Teknoloji TV

En iyi karne hediyelerini sizler için seçtik!

Bu videomuzda sevdiklerinize alabileceğiniz en iyi karne hediyelerini sizler için bir araya getirdik.

En iyi karne hediyelerini sizler için seçtik!

Okullar yarı yıl tatiline girdi ve öğrencilerde karne hediyesi beklentisi oluşmaya başladı. Pandemi döneminde ve eğitim evlerden devam ediyor olsa da öğrenci kardeşlerimizi, çocuklarımızı ve akrabalarımızı unutmamamız gereken bir dönemden geçiyoruz. 

En iyi karne hediyelerini sizler için seçtik! 

Biz de İstanbul'da bulunan MediaMarkt Bakırköy Marmara Forum mağazasına gittik ve öğrenciler için alabileceğimiz yüzlerce farklı hediye arasında birkaç seçim yaptık. Bu hediyeler beklenti ve ihtiyaçlara göre değişeceği için biz de ortalama bir beklentiye göre seçim yapmaya çalıştık.

Öğrencilere verilebilecek hediyeler arasında kulaklık, oyun konsolu, bilgisayar, tablet, fare, akıllı saat, akıllı bileklik ve benzeri ürünler yer aldığını belirtelim. 

Pandemi döneminde hijyen kurallarına uyarak yaptığımız çekimde hediye olarak alınabilecek önde gelen ürünleri sizler için bir araya getirdik. İşte o video:

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Ali Kemal
Biz seçemiyor muyuz 🤪
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.