Teknoloji TV

Teknolojioku ekibine yeni inceleme editörü geldi

Teknolojioku olarak ekibimize yeni bir editör katıldı. Mehmet Kaan bundan sonra çocuklara özel inceleme videolarıyla sayfalarımızda yer alacak.

Teknolojioku ekibine yeni inceleme editörü geldi

Teknolojioku ekibine yeni katılan 10 yaşındaki Mehmet Kaan, önümüzdeki haftalarda oyun incelemelerinden donanım incelemelerine kadar farklı konulardaki videolarıyla bizlerle beraber olacak. 

Teknolojioku ekibine yeni inceleme editörü geldi

Özellikle çocuklara yönelik ürünleri ve oyunları inceleyecek olan Mehmet Kaan, tecrübelerini siz Teknolojioku okuyucuları ile paylaşacak. Siz de Mehmet'in incelemesini istediğiniz konu ve içerik önerilerini bu haberin altında bizlerle paylaşabilirsiniz. 

İşte Mehmet Kaan'ı tanıttığımız ve ekibe katılacağını duyurduğumuz videomuz:

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Turuncu Şapkalı
Saçmaa
Cevapla
Kayıkçı Şapkalı Sk8ter
Arkadaşlar, bu miktarda önyargı kime ve neden? Mehmet'in yukarıda saydığı oyunları oynamıyorum ama bu Unreal Tournament ya da Lego Star Wars oynamadığım anlamına gelmiyor. Varsın çocuk olsun, yapılan herhangi bir inceleme için kendi özverisiyle deneyimlerini, kendi gözünden ve kriterleriyle aktarırken objektif olması esassa şayet ve bunu da kendine has üslubuyla, gerek yazarken gerekse anlatırken, Türkçeyi kullanma kabiliyetiyle harmanlayarak ortaya koyduğu işi belki size hitap etmediği için izlemezsiniz ama 10 koca yıl ile beraberinde getirdiği engin deneyimlerne dayanarak, ondan bir Raven: Myst veya bir Football Manager detaylı incelemesi beklemek pek doğru olmaz. Ben elbet izlerim, 7 yaşındaki oğlum için uygunluğu da su götürmez, çünkü editör bir "baba" da var, o yüzden başarılar Mehmet
Cevapla
Mor sapkali
Evde makarna kalmamis salcali ekmek yiyorum
Cevapla
Yeşil şapkalı
Mor şapkalı kardeş biz ne yapalım senin salçalı ekmeğini
Kırmızı şapkalı
Biri bir şaçmalık yaptı diye sizde yapmak zorunda değilsiniz! Bu işi yetişkinler çok çok iyi yaptıda iş çocuklara mı kaldı! Hedef çocuklar ise onlara ayrı bir youtube kanalı açın incelemeleri orada yayınlayın. Diğerlerini izlemediğim gibi sizde kendinizden soğutmayın yahu...
Cevapla
Siyah şapkalı
Kırmızı şapkalı kardeş, kesinlikle çok haklısın. Daha yetişkinler doğru düzgün yapamıyor, kendini bir şey biliyor zanneden tabiri caiz veletler nasıl yapsın!?
Mavi şapkalı
Kırmızı şapkalı kardeş. İzlemek zorunda değilsin bu videoları. Sen diğerlerini izlersin olur mu?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.