Teknoloji TV

En iyi korku oyunları! #OyunCanavarı89

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız 'Oyun Canavarı' serimizin yeni bölümünde sizler için gelmiş geçmiş en iyi korku oyunlarını derledik. İşte kesinlikle oynamanız gereken oyunlar.

En iyi korku oyunları! #OyunCanavarı89

Geçmişte korku ve gerilim türü oyunların çok daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Eskiden bu kulvarda çeşitlilik çok fazlayken günümüz oyun üreticilerinin artık korku veya gerilim içerikleri oyunlar üretmediğini görmekteyiz. Genellikle güncel korku oyunu sorulduğunda akla hemen 'Resident Evil' gelir. Fakat geçmişte efsaneleşen korku oyunlarını unutmamak lazım. Özellikle hala güncelliğini koruyan Outlast serisi, eski bir oyun olmasına rağmen, herhangi bir Remastered'ı yapılmamasına rağmen hala en sevilen korku oyunları arasında yer alıyor.

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız 'Oyun Canavarı' serimizin yeni bölümünde ise sizler için en sevilen korku oyunlarını derledik. Özellikle bu listeyi hazırlarken en korkunçlarını bulmaya özen gösterdik. Listemizde güncel oyunlar olsa da, çok eskiden piyasaya sürülmüş fakat hala güncelliğini koruyan ve sevilen korku gerilim türü oyunlar da mevcut. Resident Evil gibi güncel oyunlarda acaba oyun bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı, düşüncesine kapılmayın. Çünkü Monster Notebook sahibiyseniz oynayamadığınız oyun olduğu takdirde para iadesi vadediliyor. Bu yüzden bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldırmaması konusunda herhangi bir şüpheniz olmasın. İşte en sevilen korku oyunları.

En iyi korku oyunları! #OyunCanavarı89

Eğer listemizde sizin de eklenmesini istediğiniz herhangi bir oyun varsa yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın. Özellikle yeni çıkmış güncel oyunlardan kesinlikle oynanması gereken bir oyun olduğunu düşünüyorsanız, oyun hakkında yorumlarda tartışalım. Yeni oyun listeleri için takipte kalın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.