Eyy Google sen kimsin ya? Huawei Mate 40 Pro şova hazırlanıyor

Huawei'nin yeni amiral gemisi modeli Mate 40 Pro'yu mercek altına alıyoruz. Görünen o ki Huawei Mate 40 Pro Google engelini de tamamen aşmış durumda.

Eyy Google sen kimsin ya? Huawei Mate 40 Pro şova hazırlanıyor

Akıllı telefon sektöründeki önemli isimlerden biri olan Huawei yeni amiral gemisi modelini de satışa sundu. Bir süredir Türkiye pazarında da ön siparişte olan Mate 40 Pro'yu inceledik. 

Mate 40 Pro zaten teknik özellikler nazarında kusursuza yakın bir telefon. Fakat burada kullanıcıların kafasında şu soru işareti olabilir. Mate 40 Pro'ya uygulama yüklenirken zorluk çıkarır mı? Hemen yanıtlayalım HAYIR. Bu hayır cevabının nedenlerini uzun uzun videoda açıkladık.

Dilerseniz çok detaylı Huawei Mate 40 Pro inceleme videomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında ya da aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Görünen o ki Huawei Google engelini tamamen aşmış durumda. En azından görünen o. Şu anda Google servislerinin Huawei'de yer almaması kullanıcıları çok fazla etkilemiyor. Petal Search desteği sayesinde App Gallery'de yer almayan uygulamaları bulmak fazlasıyla kolay hale gelmiş.

Elbette telefonun fiyatı ilk etapta biraz yüksek görünebilir. Fakat şunu da es geçmemek gerekiyor. iPhone Pro Max'ın bile 20.000 TL'ye satıldığı bir bölgede Huawei'nin amiral gemisi modeli için böyle bir fiyat talep etmesi çok da absürt durmuyor.

Tabi ki çok ucuz kaçırmayın vs. demiyoruz. Fakat ülkemiz şartlarında bu fiyatın çok da abartılı durmadığı bir gerçek.

Şunu da hatırlatmak gerekiyor. Huawei Türkiye belli aralıklarla güzel kampanyalara imza atıyor. Bu kampanyalar çerçevesin Mate 40 Pro'yu çok daha uygun bir fiyata satın almanız mümkün olabilir.