FIFA 2023 İmparator Fatih Terim İle Geliyor! Oyun Canavarı #78

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız oyun canavarı serimizde FIFA 2023 hakkında sızıntılardan bahsedeceğiz. İşte yeni oyun hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

FIFA 2023 İmparator Fatih Terim İle Geliyor! Oyun Canavarı #78

İlk olarak oyunun kapağı hakkında bazı ayrıntılardan sizlere bahsedelim. FIFA tarihinde ilk defa bir kadın oyuncu kapakta yer alacak. İddialara göre FIFA 2023'ün kapağında Fransız yıldız Mbappe ve Chelsea Kadın Takımı oyuncusu Sam Kerr olacak. FIFA 2023'ün kariyer modunu dünyaca ünlü teknik direktörler ile oynayabileceğiz. 350'den fazla gerçek teknik direktör ile karşımıza çıkacak olan oyun, Pep Guardiola, Antonio Conte, ve İmparator Fatih Terim gibi dev isimler ile oynamak mümkün hale gelecek. 

FIFA 2023

Kariyer modunda da önemli yenilikler karşımıza çıkıyor. tamamlanan bir maçın ardından öne çıkanlar modu, FIFA 2023 ile karşımıza çıkacak. Maçın tamamını oynamadan dinamik özetleri oynayarak hem uzun süre maç oynamamış olacağız, hem de yönettiğimiz takımın kaderini belirlemek bizim elimizde olacak. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

FIFA 2023 İmparator Fatih Terim İle Geliyor! Oyun Canavarı #78

FIFA 23'te en çok dikkat çeken özellik ise oynanış tarafından geliyor. EA, geliştirdiği HyperMotion 2 teknolojisi sayesinde, oyun içerisindeki hareketlerin gerçekçiliğini arttıracak. Ayrıca yapay zeka ile hareket eden futbolcular, belirli hareketleri öğrenerek, daha gerçekçi bir futbol deneyimi sunacak.

EA Sports, FIFA 23 hakkında resmi olarak çok az bilgi vermiş olsa da, seride ilk kez çapraz platformun kullanıma sunulmasını bekliyoruz. 30 Eylül tarihinde piyasaya sürülecek olan oyun, 699 TL'den ön siparişte satışta. Aynı zamanda Ultimate versiyonunun ise 899 TL'den ön siparişte olduğunu belirtelim.