Poco F3 uzun kullanım testi: 6 ayda neler değişti!

Orta segmentin üst basamaklarına hitap eden Poco F3 modelinin 6 aylık uzun kullanım testi ile karşınızdayız: Bakalım 6 ay içerisindeki deneyimlerim neler.

Poco F3 uzun kullanım testi: 6 ayda neler değişti!

Bildiğiniz üzere giriş veya üst segment olarak tabir edebileceğimiz akıllı telefonlardan daha çok, orta segment cihazlar tercih ediliyor. Özellikle ülkemizdeki artan dolar kurundan dolayı ufak bir değerlendirme yapacak olursak, giriş segment telefonlar yalnızca 1 yıl kullandıktan sonra kullanılamaz hale gelirken, amiral gemisi modeller de gereğinden fazla pahalı oluyor. Bu yüzden genellikle fiyat/performans telefonu olarak tabir edebileceğimiz orta segment telefonlar oldukça tercih ediliyor. Poco F serisi de söz konusu fiyat segmentinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

POCO F3

Poco F3 uzun kullanım testi: 6 ayda neler değişti!

Biz de Poco F3 modeli ile geçirdiğimiz 6 ay sonucunda yaşadığımız artı ve eksileri sizlerle paylaştık. Videomuzda aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Genel olarak değerlendirdiğimizde, ihtiyaçlar doğrultusunda beklentileri sonuna kadar karşılayan bir model olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki son bir yılda önemli fiyat artışına maruz kaldı. Fakat benzer segmentte karşısına çıkan rakipler ile hala fiyat olarak kafa kafaya olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden 8.500-9.000 TL civarında bir akıllı telefon almayı düşünüyorsanız, Poco F3 modelini almak istediğiniz cihazlar arasına ekleyebilirsiniz. Sizin bu akıllı telefon hakkındaki görüşleriniz neler? Yorumlar kısmında kafanıza takılan herhangi bir soru varsa, hepsini okuyup değerlendireceğimizi de sizlerle paylaşalım. Önümüzdeki günlerde farklı uzun kullanım testi videoları ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz.