Teknoloji TV

Fiyatı biraz düşerse Türkiye'de yok satar! TCL 10 SE kutudan çıkıyor

TCL'in Türkiye pazarındaki yeni modellerden biri olan 10 SE'yi kutusundan çıkartıyoruz. İşte TCL 10 SE ile ilgili ilk detaylar.


Türkiye pazarında bir süredir faaliyetlerini sürdüren TCL model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Genele baktığımızda Çinli üretici fiyat performans modelleriyle ön plana çıkıyor.

Fakat ülkemizde yeni satışa çıkan TCL 10 SE pek de beklentileri karşılayan bir çizgiye sahip değil. 2500 TL civarında bir fiyattan satışa sunulan TCL 10 SE yonga seti tarafında kafalarda bazı soru işaretlerine neden olabilir.

Fiyatı biraz düşerse Türkiye'de yok satar! TCL 10 SE kutudan çıkıyor

Telefon ile ilgili ilk yorumlarımızı ve TCL 10 SE kutu içeriğine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videoda da belirttiğimiz üzere bu fiyata alabilecek farklı alternatifler de mevcut. Eğer fiyatı biraz daha düşerse Türkiye pazarında başarılı olabilir. Fakat dahili fiyatlar neticesinde 10 SE modelinin şansı çok da yüksek gibi görünmüyor.

Eğer TCL önümüzdeki dönemde fiyatı biraz daha aşağıya çekerse bu modelin şansı da biraz daha yükselecektir.

İlerleyen günlerde TCL 10 SE'nin inceleme videosuyla karşınızda olacağız. Telefonun kamera performansı, tasarımı, teknik özellikleri ve cihazla ilgili tüm soruların cevaplarını sizlere sunacağız.

Dilerseniz siz de telefonla ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlere yorum olarak yazabilirsiniz. Ayrıca YouTube kanalımızda yer alan videonun altına da sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizin sorularınıza yanıt vermeye çalışacağız.

Yorumlar
Yusuf 🆎
yalan dolan başlık doğru değil 🌹🌹
Cevapla
Mehmet
Ayfonlarda android yok ondan sorunsuz kaliteli deniyor bunlardada android olmama aynı kalitede üretilse mümkün olurmu kalitesi nasıl kısa sürede sorun yaparmı
Cevapla
Akt3107
Ben tcl 10 plus aldım aldigima değdi 10 numara telefon
Cevapla
AbdKct
Başlıkta "Fiyatı biraz düşerse Türkiye'de yok satar!" demişsiniz. Sonra da "Eğer TCL önümüzdeki dönemde fiyatı biraz daha aşağıya çekerse bu modelin şansı da biraz daha yükselecektir." demişsiniz. Tutarsız 2 cümle. Antutu'dan bile 78 bin gibi bir puan alabilen telefonun satabilmesi için, fiyatının 2500 tl den aşağı biraz değil, epey düşmesi lazım.
Cevapla
doğrucu davut
aydınlattığın için sağol sayende aydınlandık...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.