Teknoloji TV

General Mobile şikayetlerinizi alıyoruz! Şikayetim Var #3

Markalara ilişkin şikayetleri ilk ağızdan alıp yetkililere ilettiğimiz programımız Şikayetim Var'ın bu haftaki konuğu General Mobile. Eğer GM ile ilgili şikayetiniz varsa sizleri de programımıza bekliyoruz.


Teknolojioku olarak başlattığımız Şikayetim Var'ın yeni bölümünde konuğumuz General Mobile. Hatırlanacağı üzere önceki bölümlerde Vodafone ve Türknet ile ilgili içerikler hazırlamıştık. 

Bu iki bölüm için 1000'lerce şikayet ve tavsiye yorumu aldık. Bu haftaki konuğumuz ise Türkiye'de yerli akıllı telefon üretimi denildiğinde akla gelen ilk isim olan General Mobile.

Eğer sizin de General Mobile ile ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa bu haberin altında yorum olarak paylaşabilirsiniz. Biz de bu şikayetleri direkt olarak şirketlerin yetkililerine ileteceğiz.

Yani sadece yardım hattı ya da müşteri servislerine değil, direk olarak üst düzey yetkililerle temasta olacağız.

General Mobile şikayetlerinizi alıyoruz! Şikayetim Var #3

Şikayetinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Yalnız yorumunuzu yaparken üslup ve yazım tarzınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü hakaret ve küfür içeren yorumlar editörlerimiz tarafından onaylanmıyor.

Yazdığınız yorumlardan öne çıkanları Pazar günü yayınlayacağımız Şikayetim Var'ın yeni bölümünde de okuyacağız.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Videoda tüm yorumları okuyamasak da markaya tarafımıza gelen tüm yorumları ileteceğimizi belirtelim.  Az önce de belirttiğimiz üzere yorumlardaki tek şartımız, düzgün bir üsluba sahip olması. Dolayısıyla küfür ve hakaret içermemesi.

Peki siz General Mobile'ın hizmetlerinden memnun musunuz? Marka teknik servis, yazılım, fiyat ve müşteri hizmetleri konusunda sizi tatmin edebiliyor mu? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorumlar
Recep Karahan
Maalesef General Mobile GM8 kullanıyorum ve şikayetçiyim. Çünkü güncelleme sözü verildi ama tutulmadı 5 Şubat 2021 güvenlik yamalı bir güncelleme geldi ve telefonun şarjı hızlı bitmeye başladı bir de telefon çok yavaş hiç uygulama yok telefonda. Bu halde yavaş artık yeter güncelleme alması lazım General Mobile telefonların!
Cevapla
Abdurrahman SALIM
Yıllar önce şirket çalışanları ile birlikte o dönemde 600 TL ye satılan generalin 4 adet telini aldık ve aralıklarla iki tanesinde ekran problemi, birinde donma ve diğerinde ölüm meydana gelmesi ile gönderdiğimiz garantiden bize gelen cevap 4'ü içinde aynı idi. "kullanıcı hatası" odur budur düşman başına...
Cevapla
ilhan KIR
GM 5P ilk çıktığında kendime ve eşime 2 tane almıştım. sorunlar yaşadık. izmir servise gittim. çağrı geldiğinde telefonu kulağıma getirdiğimde görüşme kapanıyordu. pil değiştirdiler... sorun çözülmedi, telefonun değerinden fazla para istediler, iki telefonu çöpe attık. ben yine iphone aldım, eşime de başka marka aldım. GM 5P ler istanbula da gitti geldi. Sonuç olarak Ulu önder M. Atatürk mezarından kalksa bir daha bu markayı almam.
Cevapla
Mehmet
GM 9 pro unutuldu. Güncelleme garantili olduğu halde hiç güncelleme almadı.
Cevapla
discoverylicked
GM hayatımda bir defa aldım o da discovery ilk modeliydi bi daha da almadım ama sağlam telefondu bende ki halen annem kullanıyor bu arada
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.