Teknoloji TV

GTA 6 Vice City haritasıyla geliyor! #OyunCanavarı80

GTA 6 hakkında ilk sızıntılar gerçekleşti. İddialara göre yeni oyun Vice City oyununun geçtiği Florida eyaletinde yer alacak. İşte Rockstar Games tarafından doğrulanan yeni sızıntılar.

GTA 6 Vice City haritasıyla geliyor! #OyunCanavarı80

Monster Notebook katkıları ile hazırladığımız 'Oyun Canavarı' serimizin yeni bölümünde, GTA 6 hakkında karşımıza çıkan ilk sızıntıları değerlendirdik. Geçtiğimiz günlerde GTA 6 hakkında ilk sızıntılar gerçekleşmişti. Rockstar bünyesinde çalıştığı iddia edilen biri, önümüzdeki yıllarda piyasaya sürülmesi beklenen, oyun dünyasının en çok beklenen oyunlarında olan Grand Theft Auto 6 hakkında ilk sızıntıları gerçekleştirdi. Oyunun oynanış videolarının ve kaynak kodlarını da elinde bulundurduğunu iddia eden kişi, oyunun ertelenmesine sebep olabilir. Her ne kadar Rockstar için bu durum, istenmeyecek bir olay olsa da, uzun süredir GTA 6 hasreti ile yanıp tutuşan sevenlerini heyecanlandırdı.

GTA 6

GTA 6 gümbür gümbür geliyor: Hem de Vice City haritasıyla! #OyunCanavarı80

Ortaya çıkan görüntüler, geçtiğimiz yıllarda karşımıza çıkan 'Kadın Karakter' sızıntısını doğruluyor. Aynı zamanda yeni oyun hakkında birçok sızıntı gerçekleşti. Örneğin oyun içerisinde binilen arabada birçok ayar yapılabilecek. Koltuğu öne, geriye alma, dikiz aynasını dahi hareket ettirme bulunuyor. Bu ayarların yapılması, karakterin araç kullanımını etkileyip etkilemeyeceği henüz bilinmiyor. Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız oyun canavarı serimizin yeni bölümünde ise oyun hakkında çıkan birçok sızıntıyı değerlendirdik. İşte videomuz.

Genel olarak incelediğimizde, oyun hakkında ortaya çıkan videoların 2019-2020 dönemine ait olduğunu da sızdırıldığını görüyoruz. Bu yüzden GTA 6, sızdırılan videodan bambaşka bir hale evrilmiş olabilir. Önümüzdeki dönemlerde GTA 6 hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.