Teknoloji TV

Her bilgisayarın kaldırabileceği ücretsiz oyunlar! Oyun Canavarı #79

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız 'Oyun Canavarı' serimizin yeni bölümünde her bilgisayarın kaldırabileceği ücretsiz oyunlardan bahsettik. İşte videomuz.

Her bilgisayarın kaldırabileceği ücretsiz oyunlar! Oyun Canavarı #79

Son zamanlarda oyun fiyatlarının bir hayli arttığını biliyoruz. Aynı zamanda bu oyunların yüksek sistem gereksinimleri istemesi de cabası. Bu yüzden orta-üst segment bilgisayara sahip olmayan oyucular, piyasadaki oyunları oynamakta güçlük çekiyor. Fakat bilgisayarınız Google Chrome uygulamasını açmakta zorlansa dahi hala oynayabileceğiniz güncel oyunlar mevcut. Bu oyunları sizler için, her bilgisayar hitap edecek oyular olarak seçtik. ayrıca bu listedeki oyunların ücretsiz olduğunu da belirtelim.

Her bilgisayarın kaldırabileceği ücretsiz oyunlar! Oyun Canavarı #79

Piyasadaki oyunları genel olarak değerlendirdiğimiz zaman genellikle orta üst segment bilgisayarlara hitap eden oyunlar olduğunu söyleyebiliriz. Fakat biz bu videomuzda sizler için her bilgisayarın kaldırabileceği ve birbirinden zevkli 5 oyundan bahsettik. Bu oyunların genel olarak ücretsiz veya çok uygun fiyatlı oyunlar olduğunu da hatırlatalım.

Monster Notebook katkıları ile hazırladığımız oyun canavarı serimizin yeni bölümünde sizler için her bilgisayar tarafından kaldırılabilen en iyi oyunlardan bahsettik. Bu oyunları genel olarak değerlendirdiğimiz zaman, genellikle en güncel oyunları seçmeye çalıştık. Tabii ki 2013-2014 yılında piyasaya sürülen oyunlar de mevcut. Fakat o oyunların da hala en sevilen oyunlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda Listedeki bazı oyunlar 300-400 MB'lık bir alana sahipken, bazıları 22 GB'lara kadar dayanıyor. Sizin de kendi bilgisayarınızın gereksinimleri doğrultusunda lisedeki oyunları seçmenizi öneriyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni oyun videoları ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz. Yeni oyunlardan haberdar olabilmek için takipte kalın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.