Teknoloji TV

GTA Vice City oynamak hiç bu kadar zor olmamıştı | Oyun Canavarı #71

GTA Vice City oynamak çok kolay demeyin. Peki hiç gözleriniz kapalı oyun oynamayı denediniz mi? Devamı bol kahkahalı videomuzda. | Oyun Canavarı #71

GTA Vice City oynamak hiç bu kadar zor olmamıştı | Oyun Canavarı #71

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı serimizin yeni bölümünde Challange tarzı bir video hazırladık. GTA Vice City efsanesini oynamayan yoktur. Öyle ki her görevini ezberlemiş bile olabiliriz. Genellikle San Andreas veya GTA Vice City gibi oyunlarda 'Buradaki haritada yaşasam asla kaybolmam' gibi cümleleri sıklıkla duymaktayız. Ve Vice City gibi oyunlar defalarca bitirildiği için görevleri ezberlendi diyebiliriz.

GTA Vice City oynamak hiç bu kadar zor olmamıştı | Oyun Canavarı #71

GTA Vice City

Onlarca GTA Vice City oyununu bitirmiş biri olarak sizler için 'gözümüz kapalı GTA Vice City' oynadık. Bu oyun esnasında editörümüz Alperen gözleri bağlı bir şekilde oyunu oynamaya çalışırken, Beyza ise yol tarifi etti. Meşhur, albayın kızını bırakma görevini tamamlamaya çalıştık. Tabii ki bu meydan okumayı yaparken iki taraf da bir hayli zorlandı. Her ne kadar videoların ortalarına doğru sinirler gerilse de tatlıya bağlandı :)

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı serimizde, her hafta farklı bir oyun ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda gözler kapalı oyun oynamak serimize de yeni oyunlar ile karşınıza çıkacağımızı da belirtelim. Peki sizin istediğiniz oyun hangisi? Yorumlarda buluşalım ♥

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.