Teknoloji TV

Haftanın teknoloji gündemi: Teknolojioku-Yorum #27

Haftalık gündem değerlendirme programımız TeknolojiOku-Yorum'un bu haftaki bölümünde de yeni gelişmeleri ele alıyoruz.

Haftanın teknoloji gündemi: Teknolojioku-Yorum #27

Haftalık gündem değerlendirme programımız TeknolojiOku-Yorum'un bu haftaki bölümünde Apple'ın 15 Eylül'de tanıttığı yeni ürünlerini, Microsoft'un Xbox Series X ve Series S fiyatlarını Türkiye sayfasından kaldırmasını ve Amazon Prime Video servisini gündeme aldık.

Haftanın teknoloji gündemi: Teknolojioku-Yorum #27

15 Eylül 2020 tarihinde internet üzerinden bir etkinlik düzenleyen Apple, Apple Watch SE, Apple Watch Series 6, 8. nesil iPad ve yeni nesil iPad Air ürünlerini tanıttı. Biz de bu yeni ürünleri ve diğer detayları Teknolojioku-Yorum programında ele aldık. 

Malum yeni nesil konsol fiyatları az çok belli olmaya başladı. Microsoft kısa süre önce ilk sinyali verdi ve konsol fiyatının 7.500 TL civarında olacağını açık bir şekilde belli etti. Peki ya Sony?

Henüz Sony Türkiye'den ses yok. Yani cihazın Türkiye fiyatı belli değil. Lakin cihazı yurt dışından aldığınızda gümrük vb. giderlerle birlikte 4.000 TL'ye geliyor. Yani şimdiki PS4 parasına.

Görünen o ki yine yeni nesilde kullanıcıların büyük bir bölümü konsol ihtiyacını Amazon Almanya ve benzeri e-ticaret kanallarından karşılayacaklar. Elbette umarız böyle olmaz.

Haftanın teknoolji gündemi ile  ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
GokTurk
Elestirmeyiniz.,Saygilar
Cevapla
GokTurk
Yorumunuzu dinledim,Yorum yapmiyorsunuz elestiriyorsunuz,Hic biri babamin sirketi degil fakat siz kime calisiyorsunuz? Seker olcmeye gelince teknolojiden bahsediyorsunuz fakat sekerin artik kan almadan bir patchle olculugunuzden haberiniz yok,Oraya android telefonu koymus reklamini yapiyorsun fakat oksurdukce telefon cikaran samsung telefonu 1yil sonra 13000 den 7500 TL ye dusuyor.Oysa 2.5 yil kullandigim iphone’u cok az bir zarar ederek sattim,Herkes istedigini kullanabilir.Yorumlayiniz elesti
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.