Teknoloji TV

Her bütçeye uygun bir PC bulmak mümkün!

Bilgisayar fiyatları arttı ben bilgisayar alamayacak mıyım diye üzülmeyin. Her bütçe için uygun bir bilgisayar modeli mevcut.

Her bütçeye uygun bir PC bulmak mümkün!

Günümüzde teknoloji sektöründeki ürünlerin fiyatlarının arttığı inkar edilemez bir gerçek. Özellikle koronavirüs sürecinde üretim faaliyetlerinin azalması sonucunda pek çok sektördeki ürünlerin fiyatı artmıştı.

Pandemiden ötürü getirilen sokağa çıkma yasaklarıyla birlikte bilgisayarlara olan talep artınca bu alanda da stok sıkıntıları yaşandı.

Neyse ki hayatın normale dönmesiyle birlikte artık dilediğiniz bilgisayarı kolayca bulup satın alabiliyorsunuz. Peki sizin için en uygun bilgisayar hangisi?

Yeni videomuzda kullanıcılar için en uygun bilgisayar modellerini bizzat yerinde inceledik. Marmara Forum’da yer alan MediaMarkt mağazasına giderecek hem dizüstü PC fiyatlarına baktık, hem de kullanım amacına uygun olarak alabileceğiniz modellerden bazılarını yerinde inceledik.

Dilerseniz bahse konu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bilgisayar fiyatları ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon oluyor.  

Dip not olarak şunu da belirtmemiz gerekiyor. Hali hazırda 3000 TL altına satılan dizüstü bilgisayar modelleri de mevcut. Lakin bunlar daha çok öğrencilere internet üzerinden ders çalışması için yardımcı olabilecek bilgisayarlar.

Bizim sizler için önerdiğimiz modeller ise ofis ve çalışma bazlı programları kaldırabilecek güçte, yakın vadede sizleri üzmeyecek modeller.

Tabi ki burada tercih yine de kullanıcıya kalıyor. Zira önlerinde hayli geniş bir seçenek yelpazesi olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz en yakın MediaMarkt mağazasına giderek bu ürünleri yerinde inceleyebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.