Teknoloji TV

Honor MagicWatch 2 neler sunuyor (video)

Geçtiğimiz günlerde kutusundan çıkardığımız Honor MagicWatch 2'nin özelliklerine bu videoda göz atıyoruz.

Honor MagicWatch 2 neler sunuyor (video)

Akıllı saat pazarının önemli bir modeli olan HONOR MagicWatch 2, 46 ve 42 mm olmak üzere iki farklı sürümle geliyor. Bize gönderilen sürüm ise 46 mm çerçeveye sahip. 

Honor MagicWatch 2 neler sunuyor (video)

Kirin A1 işlemcisini kullanan saatin pil ömrü ise 14 güne kadar uzayabiliyor. Bu da kullanıcıların saati günlük olarak şarj etme sorununu ortadan kaldırıyor. MagicWatch 2, bilimsel olarak kanıtlanmış spor ve sağlıklı yaşam takibi teknolojileriyle donatıldı. Koşu, yürüyüş, bisiklet, triatlon, havuzda yüzme, serbest antrenman ve kürek gibi 8 dış, 7 iç ortam sporu için toplam 15 ayrı spor dalında hedef bazlı takip desteği sunuyor. Gerçek zamanlı öneriler sunarak sporda daha iyisini yapmanız için ihtiyaç duyduğunuz motivasyon desteğini sağlıyor.

Honor MagicWatch 2 neler sunuyor (video) - Resim : 1

MagicWatch 2, kendi tarzını kolunda taşımak isteyenler için de kişiselleştirme özellikleriyle geliyor. Saatin kadran görünümü, onlarca seçenek arasından değiştirilebiliyor. Ayrıca kutudan çıkan çift kayış opsiyonu ile farklı ortamlara göre saatinizin tarzını değiştirebiliyorsunuz. Kutusundan biri siyah renkli silikon, diğeri de taba renkli deri kayış çıkan saati bu iki kayıştan biri ile kullanabiliyorsunuz.

Bununla birlikte istediğiniz uygun bir kayışı da satın alıp, HONOR MagicWatch 2’ye takabilme kolaylığı da sağlanıyor. Böylece saatin kendine ait kayışları dışında, sizin tarzınıza uygun bir kayışı da kullanabiliyorsunuz.

Honor MagicWatch 2 neler sunuyor (video) - Resim : 2

1.39 inç’lik ful renkli AMOLED dokunmatik ekranı, 46mm’lik boyutuyla HONOR MagicWatch 2, 1.299 TL fiyatıyla Vatan Bilgisayar ve Türk Telekom satış kanalları üzerinden piyasaya sunuldu.

Uyku, Nabız ve Stres takibi yapabiliyor

Teknoloji severlerin sağlıklı yaşam konusunda en büyük yardımcısı olacak saat, üç ana teknoloji ile öne çıkıyor:

Uyku takibi - HUAWEI TruSleep2.0 teknolojisi, uyku ritminizi takip ederek insanlarda yaygın olan 6 uyku bozukluğu tipini hassas şekilde tespit edebiliyor ve buna göre uyku kalitenizi artıracak 200’ün üzerinde öneri arasından size uygun olanı iletiyor.

Honor MagicWatch 2 neler sunuyor (video) - Resim : 3

Stres takibi - HUAWEI TruRelax teknolojisi, stresli anlarınızda stres seviyenizi tespit ediyor, sakinleşebilmeniz için önerilen en etkili nefes egzersizlerini size hatırlatıyor.

Nabız takibi - HUAWEI TruSeen teknolojisi, nabız atışınızı 7/24 takip ederek normal seviyenin üstünde ya da altında görüldüğünde size hemen uyarı gönderiyor. Ayrıca 50 metreye kadar suya dayanıklılık özelliği olan HONOR MagicWatch 2, suyun altında da nabzınızı takip etmeye devam ediyor ve yanı sıra yüzdüğünüz mesafeyi, hızı, yaktığınız kaloriyi ve SWOLF skorunuzu da kaydediyor.

HONOR MagicWatch 2 telefon görüşmesi de yapabiliyor. Telefonla eşleştirdiğiniz akıllı saat gelen aramaları kabul etme, reddetme, üzerindeki mikrofon ve hoparlör sayesinde görüşme yapma gibi özellikler de sunuyor.  

Honor MagicWatch 2 neler sunuyor (video) - Resim : 4

Honor MagicWatch 2 akıllı saatin sunduğu özellikleri aşağıdaki videoda anlatıyoruz. 

Honor Magic Watch 2

 • 46 mm gövde (42 mm seçeneği de var)
 • 1.39 inç 454 x 454 piksel AMOLED ekran
 • Kirin A1 işlemci
 • 4 GB dahili depolama alanı
 • Telefon görüşmesi yapabilme
 • Aktivite takibi
 • 14 güne varan pil ömrü
 • Kalp ritmi, stres ve uyku takibi
 • 5 ATM basınca (50 metre sualtında) dayanıklılık
 • 41 gram ağırlık
 • 1.299 TL
Yorumlar
Alper Yiğin
Yazının başında kullanım süresi olarak 14 saat yazılmış, 14 gün olacak.
Cevapla
Halil
Bu saat mi huawei watch gt 2 mi hangisi iyi ?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.