Teknoloji TV

Huawei bu sefer çok iddialı!

Huawei gerçekleştirdiği lansman ile yeni ürünlerini tanıttı. Çinli teknoloji devinin bu sefer oldukça iddiali olduğunu söyleyebiliriz.

Huawei bu sefer çok iddialı!

Huawei Türkiye'de gerçekleştirdiği dev lansmanla yeni ürünlerini tanıttı. Dünyanın dört bir yanından insanların katıldığı lansman Volkswagen Arena'da gerçekleşti. Bu lansman kapsamında yeni bir telefon, merakla beklenen bilgisayarlar ve kulaklıklar ilk kez Avrupa fiyatları ile birlikte gösterildi.

Biz de lansman etkinliğine katılma şansı elde ettik ve sizler için yeni ürünleri değerlendirdik. Henüz Türkiye fiyatlarının belli olmadığı ürünler şimdiden dikkat çekiyor diyebiliriz. Ciddi bir nüfusa sahip olan Çinli teknoloji devi yepyeni ürünleriyle kullanıcılarla buluşacak.

Huawei bu sefer çok iddialı!

huawei

Huawei yepuyeni lansmanda 6 ana alana odaklanıyor: Akıllı telefon inovasyonu, Akıllı telefon harici ürünler, HMS ekosistemi, B2B çözümler, Araba çözümü ve Akıllı Ev çözümü. Huawei’nin yeni tanıttığı cihazlar arasında MateBook D16 ve 16s, Mate Xs 2 nova Y70 ve Y90, MatePad Paper ve FreeBuds Pro 2 var.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Orta ve Doğu Avrupa, Kuzey Ülkeleri ve Kanada Başkanı Derek Yu yaptığı konuşmada, “Huawei, sürekli yenilik ve dijital dünyayı her kişiye, aileye ve kuruluşa getirmeye kendini adamıştır. Bu nedenle çeşitli kategoriler için yüksek Ar-Ge ve pazarlama yatırımlarına devam ediyoruz. Tüketicilere devrim niteliğinde yenilik sağlamak ve endüstri gelişimine sürekli öncülük etmek istiyoruz” dedi. Sizler için hazırladığımız videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.