Teknoloji TV
Kötü şaka yapmaktan ciğerimiz soldu | Tadımız Kaçmasın #1

Kötü şaka yapmaktan ciğerimiz soldu | Tadımız Kaçmasın #1

Herkesin gündelik yaşamda karşılaştığı en büyük sorun 'kötü şakalar'. Her gün karşımıza çıkan 'baba şakaları' olarak tabir ettiğimiz şakalardan bıktık. Bu içeriğimizde ise sizler için kötü şakaları harmanladığımız bir içerik hazırladık.


Herkesin gündelik yaşamda karşılaştığı en büyük sorun 'kötü şakalar'. Her gün karşımıza çıkan 'baba şakaları' olarak tabir ettiğimiz şakalardan bıktık. Bu içeriğimizde ise sizler için kötü şakaları harmanladığımız bir içerik hazırladık. Bu içeriğimizde, yabancı YouTube kanallarında da sıklıkla gördüğümüz kötü şakalarımızı yaptığımız videomuz ile karşınızdayız. Bu videomuzdaki konseptimiz, teknolojik şakalar üzerineydi. Önümüzdeki günlerde farklı konseptler ile devam edeceğiz.

Bu oyunun temel amacı, iki farklı grup tarafından oluşturulan şakalar ile, rakibin güldürülmeye çalışılması. Bu şakaları yaparken son derece sakinliğimizi korumamız gerekiyor. Çünkü her ne kadar 'soğuk' olarak tabir edebileceğimiz şakalar olsa da, gülmemeye çalıştığımız bir ortamda, daha fazla zorlandığımızı belirtelim.

Bu kötü şakaların karşılıklı olarak sırayla yapılmasının ardından, en az gülenin, oyunu kazandığını da belirtelim. Tabii ki kazanan videomuzun sonunda. Bu serimiz, önümüzdeki haftalarda devam edecek. Şu anlık konumuz sabit olsa da, önümüzdeki haftalarda yayınlanacak olan bölümlerimizde, 'sanatçılar, gündem, spor' gibi kategorize ederek devam edebiliriz.

Tabii ki bu videoda oluşturduğumuz şakaların teknoloji odaklı olduğunu belirtelim. Genel olarak dünya markalarını karşımıza aldığımız videomuzda buz gibi şakalar ile ortamı defalarca soğuttuk. 

Önümüzdeki haftalarda farklı şakalar ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz. Şaka önerilerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. Biz de sizin isminizi de okuyarak şakalarınızı yayınlayalım. Eğer video hakkında görüş veya önerileriniz varsa, yorum kısmından belirtebilirsiniz. Hepsini okuyacağız hepsini değerlendireceğiz. İyi seyirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.