Teknoloji TV

Monster İstanbul Avrupa Yakası'nda yeni şubesini açtı

Oyuncu bilgisayarı ve ekipmanları konusunda adını duyuran Monster İstanbul Avrupa Yakası'nda yeni şubesini açtı. İşte konuyla ilgili detaylar.

Monster İstanbul Avrupa Yakası'nda yeni şubesini açtı

Monster yeni mağazasını İstanbul Avrupa Yakasında açtı. Almanya'da da şubesi olan Monster İstanbul şubesinin açılışına özel bir etkinlik düzenledi. Bu etkinlikte Monster hem yurt içinde hem de yurt dışında gerçekleştirmeyi düşündüğü planlarını anlattı.

Oyuncu bilgisayarı ve ekipmanı denince ilk akla gelen şirket olan Monster bu kapsamda çalışmalarını arttırmayı hedefliyor. Özellikle global pazarda başarılı bir şirket haline gelmeyi hedefleyen marka bu yönde çalışmalarını arttıracak.

Monster İstanbul Avrupa Yakası'nda yeni şubesini açtı

Biz de bu etkinlikte Monster CEO'su İlhan Yılmaz ile bir röportaj gerçekleştirme fırsatı yakaladık. Monster'ın yurt içi ve global pazarda hedeflerini sorma şansını yakaladığımız röportajı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Etkinlikte özellikle teknik destek konusunda söz verdikleri zamanı daha kısa vakte çekmeyi planladıklarını açıklayan Monster, teknik destek için normalde iki hafta kadar süre verildiğini ancak kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için bu sureyi bir güne kadar geri çekmeyi planladıklarını anlattı.

Avrupa'da farklı şehirlerde mağazası olan Monster, global pazarda başarılı bir Türk marka olarak adını duyurmayı hedefliyor. Oyuncu bilgisayarlarıyla birlikte oyuncu ekipmanları konusunda da bilindik bir isim olan şirket bu yönde çalışmalarına devam edip global pazarda en az Türkiye'de olduğu kadar bilinen bir isim olmayı hedefliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.