Teknoloji TV

Ne oluyor bu akıllı telefon fiyatlarına? – TeknolojiOku – Yorum # 5

TeknolojiOku – Yorum’un bu haftaki bölümünde telefon fiyatlarını konuşuyoruz. Akıllı telefon fiyatları neden yükseliyor? İşte konu hakkındaki detaylar.

Ne oluyor bu akıllı telefon fiyatlarına? – TeknolojiOku – Yorum # 5

Her hafta Cumartesi yayınladığımız TeknolojiOku – Yorum programımızın yeni bölümüyle karşınızdayız. Bu bölümde sizlere farklı mekanlardan seslenmek zorunda kaldık.

Malum koronavirüs salgını nedeniyle hepimiz zor günler geçiriyoruz. Bu nedenden dolayı biz de pek çok kişi gibi evlerimizden çalışmaya başladık. Dolayısıyla eldeki imkanlarla sizler için bir video hazırladık.

Bu bölümde sizlere şu aralar gizliden gizliye artan telefon fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Çok açık şekilde olmasa da akıllı telefon fiyatları ufak ufak artmaya başladı. Bu durumu pek çok şeye bağlamak mümkün.

Peki bu artış ne kadar daha devam edecek? Bu zamanda akıllı telefon almak ne kadar mantıklı? Yeni çıkan telefonların fiyatları ne olacak? Mevcuttaki telefon fiyatları daha da artacak mı? Tüm bu sorularınızın yanıtını TeknolojiOku – Yorum programımızın yeni bölümünde bulabilirsiniz.

Ne oluyor bu akıllı telefon fiyatlarına? – TeknolojiOku – Yorum # 5

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Her Çarşamba günü de Oyun Canavarı programımızla karşınızda olmaya devam edeceğiz.

Koronavirüs sürecinde takipçilerimiz için hem yazılı, hem de görsel içerikler üretmeyi sürdüreceğiz. Ayrıca hergün saat 17:00’de yeni videomuz da YouTube kanalımızda olacak. Bizleri YouTube kanalımızdan ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayın.

Dilerseniz bu haberin altına yorum olarak bir sonraki programda konuşmamızı istediğiniz konulardan bahsedebilirsiniz.

Yorumlar
Ali
Küresel boyutta ölümcül bir hastalık tüm insanlığı tehdit ediyor. Ticaret ve sanayi belli alanların dışında neredeyse durma noktasına gelmiş. Bu durumu okumaktan aciz bir takım firmalar, bankalar, özel hastaneler, üreticiler fırsatçılık yapmaya çalışıyor maalesef. Bu günler biter ve biz de bu olanları unutursak başımıza gelenlerden şikayet etmeye hakkımız olmaz. Ama bu fırsatçılık yapanları hafızamızda tutarsak, işler düzeldiğinde gereğini yapabiliriz. Her şeyi kanunlar yapamaz. Tüketici bilinçli davranırsa herkes kendini düzeltir.
Cevapla
Kenan
Korana virüs telofonlarıda vurduysa daha ucuzlaması lazım. Millet işini gücünü kayp etti işsiz kalanlar çoğaldı insanlara aş ekmek lazım. Telofonunu satmak yada modelini düşürmek istiyor vatandaşlar ben bunu gözlemliyorum.
Cevapla
Özgür
Bluetooth kulaklık orta halli birşey öneriniz ne olur..
Cevapla
Özgür
Doları Çin kendine çekti Ticaret durdu ABD sıkıştı en borçlu ülke ABD kanmamak lazım dolar her an patlayabilir piyasada hareket yok dolar 10 olsa ne olur..güzel olmuş elinize sağlık
Cevapla
💠Gakko💠
Özgür Abem ve Osman Abem ağızlarıza sağlık çok eyi söyleşi olmuş bidakine vidyoda buradan Gakko ya selam söylik deyin beni çok onurlandırırsız
Cevapla
Lan Kasa Da Papel Yok
Bu sanirim sahte feyk gakko hesabi :) çünkü, tamam gakko vıcık vıcık gibi bir adamdı ama bu kadar değildi be yahu;)
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.