Teknoloji TV

Okula, işe, gezmeye giderken çok lazım olacak! Her eve lazım o ürün!

Kolay ve pratik ürünler hayatımızın her alanında bize yardımcı oluyor. Katı meyve sıkacağı da bu ürünlerden biri. Çocuğunuz okula, siz işe giderken çantada taze sıkılmış bir meyve suyu içiniz rahatlatacaktır. İşte o ürünler ve daha fazlası.


Okulların açılmasına çok az bir süre kaldı. Haliyle ebeveynler bu sene çocuklarının beslenme çantasına ne koyacağını düşünmeye şimdiden başladı. Bizlerde Teknoloji Oku ekibi olarak bu düşüncelerinize yardımcı olabilecek teknolojik ürünleri tanıtmak için kameranın karşısına geçtik. Bunun için gideceğimiz yer, her zaman olduğu gibi MediaMarkt Forum İstanbul mağazası oldu.

Mağazadaki ilk durağımız ‘Katı Meyve Sıkacağı’ reyonu. Çocuğunuzun sağlıklı içecekler içmesini istiyorsanız bunun en doğru adresi eviniz olacaktır. Aldığınız taze meyveleri bu cihazlarda sıkıp, çocuğunuzun beslenme çantasına rahatlıkla koyabilirsiniz. Aslında bu ürünler sadece çocuklarınız için değil, bir pazar kahvaltısının yanına ya da sağlıklı beslenmek isteyenler içinde oldukça iş gören ürünler. İşe, okula, gezmeye giderken hızlı ve pratik bir şekilde halledebileceğiniz  katı meyve sıkacakları şunlar:

1-KING KKM 1170 Tropical Katı Meyve Sıkacağı

king katı meyve sıkacağı

Maksimum güç: 1000 W Maks.

Meyve suyu haznesi: Evet

Meyve suyu haznesi kapasitesi: 1.1 l

Kasa Malzemesi: Paslanmaz Çelik

Sökülebilir meyve haznesi: Evet

2- PHILIPS HR1836/00 Katı Meyve Sıkacağı

philips katı meyve sıkacağı

Maksimum güç: 500 W

Meyve suyu haznesi kapasitesi: 1.5 l

Meyve özü haznesi: 1 l

Sökülebilir meyve haznesi: Evet

Kasa Malzemesi: Alüminyum

3- GOLDMASTER Hawai GM-7252 Katı Meyve Sıkacağı Inox

goldmaster katı meyve sıkacağı

Maksimum güç: 850 W

Meyve suyu haznesi: Evet

Meyve suyu haznesi kapasitesi: 1000 l

Meyve sıkma şekli: Çiğneme

 Sökülebilir meyve haznesi: Evet

4- ARZUM AR1060 Multivit Katı Meyve Sıkacağı

arzum katı meyve sıkacağı

Maksimum güç: 400 W

Meyve suyu haznesi: Evet

Sökülebilir meyve haznesi: Evet

Kolay Temizleme: Evet

Özel Nitelikler: 400 W Patentli çift katmanlı, paslanmaz çelik parçalayıcı süzgeç, 1.6 lt kapasiteli çıkarılabilir posa haznesi, damlamayı önleyen akıtma ağzı 2 kademeli hız ayarı 0,50 lt kapasiteli sürahi Güvenlik mandalı

Kasa Malzemesi: Paslanmaz Çelik

Çocuğunuzun beslenme çantasına ekleyebileceğiniz pratik bir başka ürünse tost makineleri ve ekmek kızartma makineleri olabilir. Anı kurtaracak pratikliğe ve her bütçeye uygun ürünleri www.mediamarkt.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda mağazaların içinde fiziksel olarak deneyimleme ve görme şansı bulabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.