Yaz için en iyi oyun arkadaşı Xbox Game Pass!

Oyuna doyamayacağınız bir yaz için Xbox Game Pass hizmeti 300'den fazla oyunu uygun fiyata sunmayı amaçlıyor. İşte MediaMarkt mağazalarında avantajlarını öğrenip değerlendirdiğimiz Xbox Game Pass hizmeti hakkında tüm ayrıntılar.

Yaz için en iyi oyun arkadaşı Xbox Game Pass!

Son zamanlarda artmaktan olan oyun fiyatlarından dolayı, genellikle oyun marketlerinden yeni oyunlar satın almak zorlaştı. Microsoft tarafından sunulan Xbox Game Pass hizmeti de tam da bu ihtiyacımıza derman olmak için karşımıza çıkıyor. Eğer daha önce duymadıysanız XBox Game Pass servisinin, kısaca bir oyun kiralama hizmeti olduğunu söyleyebiliriz. Aylık, 6 aylık ve yıllık abonelik sistemleri ile gelen hizmet, bünyesinde barındırdığı 300'den fazla oyun ile bizleri karşılıyor. Peki XBox Game Pass'in bizlere sunduğu avantajlar nelerdir.

Mediamarkt konsol

MediaMarkt Forum İstanbul şubesinde MediaMarkt çalışanlarından, Xbox Game Pass hizmetinin sunduğu avantajlar ve fiyatları hakkında bilgi aldık. XBox Game Pass 300'den fazla oyunu ile hem Xbox konsolunuz hem de bilgisayarınız için sizleri karşılıyor. Game Pass servisinin iki farklı paketi bulunuyor.

İlk paketimiz Konsol veya PC. Kendi içerisinde ikiye ayrılan başlangıç paketi olarak tabir edebileceğimiz paket 29.99 TL'lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Bu paketi, yalnızca Xbox konsolunuz ve PC'niz için satın alabilirsiniz. Bununla beraber 44.99 TL'lik fiyat etiketi ile karşımıza çıkan Ultimate paketinde de hizmetin sunduğu 300'den fazla oyun harici, her ay 4 adet oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ultimate paketinin bir diğer sunduğu avantaj ise, Xbox Live Gold sayesinde çok oyunculu oyunları oynama özelliğine kavuşuyorsunuz. Ayrıca her iki paket de EA Play oyunlarını barındırıyor.

Siz de MediaMarkt çalışanlarından Game Pass hizmeti hakkında bilgi alabilir, aylık, 6 aylık ve yıllık planların avantajlarını değerlendirebilirsiniz.