Oppo Pad Air 2 yeni bir renkte ve Enco R3 TWS ile Reno 12 serisi ile birlikte tanıtılacak

Oppo Pad Air 2'nin yeni bir renk seçeneği ile Enco R3 TWS kulaklıkları, Reno 12 serisi ile birlikte tanıtılacak.

Oppo Pad Air 2 yeni bir renkte ve Enco R3 TWS ile Reno 12 serisi ile birlikte tanıtılacak

Oppo, Reno 12 serisi akıllı telefonlarını yakında Çin pazarında tanıtmaya hazırlanıyor. Ancak resmi lansmandan önce, Reno 12 ve Reno 12 Pro'nun tasarımı ve renk seçenekleri ortaya çıktı. Yeni görüntüler çevrimiçi olarak sızdırıldı ve bu cihazların parlak renklerini gösteriyor. Gelin, bu yeni görüntülere bir göz atalım.

Bilinen duyumcu Evan Blass, yaklaşmakta olan orta segment cihazların resmi renderlarını X üzerinden paylaştı. Çinli markanın Reno 12 serisi, yakın zamanda tasarımı ve renkleriyle ilgili resmi bir ön gösterim yapmıştı. Ancak, Oppo sadece Reno 12'nin gümüş ve Reno 12 Pro'nun mor renk seçeneklerini paylaşmıştı. Şimdi ise duyumcu, hem temel hem de Pro modelleri için daha fazla renk seçeneğini ortaya çıkardı.

Oppo Pad Air 2 yeni bir renkte ve Enco R3 TWS ile Reno 12 serisi ile birlikte tanıtılacak - Resim : 1

Oppo Pad Air 2 yeni bir renkte ve Enco R3 TWS ile Reno 12 serisi ile birlikte tanıtılacak

Reno 12, açık pembe ve koyu gri/siyah renklerde görülürken, Reno 12 Pro mor ve siyah varyantlarda görünüyor. Bu arada, cihazların gümüş ve mor varyantları arka yüzeyde dalgalı desenlerle geliyor. Oppo, Reno 12 ve Reno 12 Pro'yu 23 Mayıs 2024'te Çin'de tanıtacak. Hatırlatmak gerekirse, her iki modelin de 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç OLED ekranla gelmesi bekleniyor. Reno 12'nin Dimensity 8250 yonga setiyle, Pro varyantının ise Dimensity 9200+ yonga setiyle gelmesi öngörülüyor.

Reno 12 serisi, benzer depolama yapılandırmaları ile gelecek: 12GB + 512GB, 16GB + 256GB ve 16GB RAM + 512GB. Her iki cihazın da 5.000mAh batarya kapasitesi ile gelmesi ve 80W kablolu hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor. Optik olarak, her iki modelde de 50 megapiksel ön kamera ve arka tarafta 50 megapiksel üçlü kamera kurulumu bulunacak.

Yani Oppo'nun Reno 12 serisi, hem renk seçenekleri hem de teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu yeni cihazların, özellikle orta segmentte güçlü bir seçenek olacağı düşünülüyor. Hem temel hem de Pro modellerin farklı renk seçenekleri ve güçlü donanım özellikleriyle piyasaya iddialı bir giriş yapacağı açık. Oppo, bu yeni seriyi 23 Mayıs'ta tanıtacak ve kullanıcılar bu yeni modelleri dört gözle bekliyor.