Teknoloji TV

Orta segment telefon fiyatına Oppo ile ekosistem kurduk!

3300 TL gibi uygun bir fiyata telefon, akıllı bileklik ve kablosuz kulaklık dahili bir ekosistem kurabileceğinizi biliyor muydunuz?

Orta segment telefon fiyatına Oppo ile ekosistem kurduk!

Günümüzde her üretici kendi ekosistemini kurmaya başladı diyebiliriz. Elbette kullanacağınız ekipmanları çeşitli markalardan, çeşitli üreticilerden almanız mümkün.

Fakat bu sefer de işin içerisine çeşitli yazılım sorunları girebiliyor. Bu tarz sorunlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız yapacağınız şey çok basit. Ekosisteminizi belli bir marka dahilinde kurmak.

Peki ekosistem kurarken ne gibi unsurları göz önüne almanız gerekiyor. Malum söz konusu teknoloji ürünleri olduğunda en önemlisi fiyat etiketi diyebiliriz.

O yüzden biz de uygun fiyata nasıl ekosistem kuracağınızı sizlere göstermek istedik. Kuracağımız ekosistem için de ülkemizde hayli popüler markalardan biri olan Oppo'yu seçtik.

Orta segment telefon fiyatına Oppo ile ekosistem kurduk!

Dilerseniz Oppo ekosistem videomuzu izleyerek yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Herşeye rağmen şunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Normal şartlarda 3300 TL seviyesine ekosistem toplamak pek de kolay değil.

Üstelik bir kalite skalasını da biraz üst seviyede tuttuk. Yani fiyatı biraz daha düşürmemiz mümkündü. Eğer sizin de benzer fiyat seçeneklerine ilişkin ekosistem önerileriniz varsa yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Farklı telefon modelleri ya da farklı kulaklık seçimleriyle fiyat skalasını biraz daha genişletmeniz mümkün. Örneğin bileklik yerine Oppo Watch'u tercih edip ekosisteminizi biraz daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Burada önemli olan tamamen bütçeniz ve kurduğunuz ekosistemden beklentiniz diyebiliriz.

Yorumlar
Mmet
Ekosistem ?
Cevapla
Smart 🇹🇷
Ekosistem kavramı sadece belli bir üreticinin ürettiği ve birbiriyle uyumlu komponentleri mi ifade eder? Yoksa çok daha kapsayıcı şekilde kullanılan işletim sistemi ve bu sisteme dahil olan farklı üreticilerin uygulamaları ve ürettiği cihazların tümünü mü ifade eder? Örneğin android ekosistemi, İOS ekosistemi gibi. Bence ikinci ve daha kapsayıcı olan tanım geçerlidir.
Cevapla
Bahattin çelik
Bende oppo a74 aldım ama kaplosuz kulaklık yok akıllı bileklik yok kırılmaz kılıfı da kutuda yoktu. Üstelik buna 3500 verdim , Kılıfını ve bu bilekliği nasıl alabiliriz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.