Teknoloji TV

PC için gelecek yeni nesil oyunlar! Oyun Canavarı #35

Oyun Canavarı'nın bu bölümünde PC için gelecek olan yeni nesil oyunlara göz atıyoruz.

PC için gelecek yeni nesil oyunlar! Oyun Canavarı #35

Monster Notebook'un katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı'nın yeni bölümde PC için çıkacak olan yeni nesil oyunlara göz atıyoruz.

Merakla beklenen yeni nesil konsollar sonunda çıktı. Peki yeni nesil konsollar için geliştirilen oyunlar sadece PS5 ya da Xbox Series X / S üzerinde mi oynanacak? Elbette hayır. Evinde güçlü bir bilgisayara sahip olan hemen hemen her oyun sever bu oyunların pek çoğunu deneyimleyebilecek.

Peki bilgisayarımızda oynayabileceğimiz yeni nesil oyunlar hangileri olacak? Bunun için özel bir içerik hazırladık. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan sizleri bu içerikle başbaşa bırakalım. Şimdiden iyi seyirler.

PC için gelecek yeni nesil oyunlar! Oyun Canavarı #35

Bu arada dip not olarak belirtmek gerekiyor. Sony PS5 için satışa sunduğu birinci parti oyunları PC için de satışa çıkarabilir. Zira daha önce Heavy Rain, Beyond Two Souls ve Detroit Become Human gibi PlayStation'a özel oyunları PC'de deneyimleme fırsatına erişmiştik.

Microsoft cephesine baktığımızda ise birinci parti oyunların Xbox konsollarıyla eş zamanlı olarak PC için de yayınlandığını görüyoruz. Yani Microsoft oyunlarının PC'ye gelmeme gibi bir ihtimali bulunmuyor.

Bu durumda yeni nesil oyunları oynamanız için ihtiyacınız olan tek şeyin iyi bir PC olduğunu söyleyebiliriz. 

Bugün alacağınız orta - üst seviye bir Monster modeli bile sizlere bu nesilde fazlasıyla yetecektir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.