Pusat Seyahat Kiti inceleme! Işık hızında şarj artık gerçek!

Monster'ın Pusat GaN PD 65W Hızlı Şarj Adaptörü ve Pusat Type-C to Type-C 100W PD Hızlı Şarj Kablosu'nu bir arada sunduğu Pusat Seyahat Kiti'ni mercek altına alıyoruz.

Pusat Seyahat Kiti inceleme! Işık hızında şarj artık gerçek!

Son dönemde GaN tipi şarj adaptörlerine olan ihtiyacın daha da arttığını söyleyebiliriz. Özellikle pek çok cihazın type-c portu üzerinden şarj olması, kullanıcıların bu tip şarj cihazlarına yönelmesine zemin hazırladı.

Elbette bu noktada doğru şarj adaptörünü seçmek büyük bir önem arz ediyor. Seçilecek olan GaN tipi şarj adaptöründe yeterli sayıda çıkış bulunması kullanıcılar için öne çıkan bir kriter. Bu kriterin yanında, şarj adaptörünün kaç W’a kadar güç sunduğu da önemli bir unsur.

Pusat Seyahat Kiti inceleme! Işık hızında şarj artık gerçek! - Resim : 1

Monster Notebook tarafından satışa sunulan Pusat GaN PD 65W Hızlı Şarj Adaptörü yukarıda bahsettiğimiz öncelikli kriterleri sağlayan bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Pusat Seyahat Kiti inceleme! Işık hızında şarj artık gerçek! - Resim : 2

İsminden de anlaşılabileceği üzere 65W’a kadar hızlı şarj desteği sunan bu adaptör sayesinde, telefonunuzu, tabletinizi, bilgisayarınız, kablosuz kulaklığınızı ve aklınıza gelebilecek pek çok ürünü şarj edebiliyorsunuz. Bu sayede her cihaz için farklı bir adaptör taşıma işinden de kurtulmuş oluyorsunuz.

Pusat Seyahat Kiti inceleme! Işık hızında şarj artık gerçek! - Resim : 3

Pusat GaN PD 65W Hızlı Şarj Adaptörü’nün en avantajlı yönlerinden birisi de aynı anda birden fazla cihazı şarj etmenize imkan tanıyor olması. Cihaz üzerinde yer alan 3 farklı giriş sayesinde (2 x TypeC, 1x USB-A) telefon, tablet ve kulaklık gibi ekipmanlarınızı eş zamanlı olarak şarj edebiliyorsunuz. Bilgisayarınızı da şarj etme imkanı sunan bu ürün, bilgisayar haricinde 3 ürüne kadar da eş zamanlı şarj etme olanağı sunuyor.

Pusat Seyahat Kiti inceleme! Işık hızında şarj artık gerçek! - Resim : 4

Adaptör üzerinde yer alan çıkışlardan birinci Type-C yuvası üzerinden maksimum 65W, ikinci Type-C yuvası üzerinden maksimum 30W ve USB A yuvası üzerinden de maksimum 30W güç çıkışı sağlayabiliyorsunuz. Elbette bu noktada cihazdan alınan toplam gücün 65W’ı geçmediğini de hatırlatmamız gerekiyor.

Eğer bu cihazın yanında iyi bir de USB Type C kabloya ihtiyacınız varsa o zaman Monster Notebook'un Pusat Seyahat Kiti’ni satın alabilirsiniz. Zira seyahat kitinin içerisinde Pusat GaN PC 65W Hızlı Şarj Adaptörü’nün yanında Pusat Type-C to Type-C 100W PC Hızlı Şarj Kablosu da geliyor. Bu kablo ile dilerseniz bilgisayarınızı, dilerseniz telefonunuzu, dilerseniz de tabletinizi şarj edebiliyorsunuz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey cihazınızda Type-C şarj portunun bulunması.

Pusat Seyahat Kiti inceleme! Işık hızında şarj artık gerçek! - Resim : 5

Özel olarak dizayn edilen bu kablo altın kaplama ucu sayesinde 100W güce kadar çıkabiliyor. 1.2 metre uzunluğa sahip olan kablo örgülü yapısı sayesinde bükülmelere karşı da dayanıklı bir kullanım sunuyor.

Dilerseniz bu ürünlerin satış linkerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Pusat GaN PD 65W Hızlı Şarj Adaptörü

Pusat Type-C to Type-C 100W PD Hızlı Şarj Kablosu

Pusat Seyahat Kiti