Razer Ornata V2 inceleme | Sınıfının en iyisi

Oyuncu ekipmanları ile tanınan Razer'ın Mecha-Membrane teknolojisine sahip klavyesini inceliyoruz. İşte Razer Ornata V2 ile ilgili merak ettiğiniz herşey.

Razer Ornata V2 inceleme | Sınıfının en iyisi

Oyuncu ekipmanı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi de şüphesiz Razer olacaktır. Yıllardır oyuncular için farklı çözümler sunan Razer, son birkaç yıldır akıllı telefon pazarında da boy göstermeye başladı.

Yine de Razer ismini ilk duyduğumuzda aklımızda, klavye, fare ve kulaklık gibi ürünler canlanıyor. 

Bugün inceleyeceğimiz ürün ise Razer'ın Mecha-Membrane teknolojisi ile donattığı klavye modeli Ornata V2. 

Razer Ornata V2 genel anlamda oyunculara hitap eden bir ürün. Fakat klavyenin fazla gürültücü olmaması, Ornata V2'nin yazı yazarken, ya da çalışırken de kullanılmasına imkan veriyor.

Özelleştirilebilir RGB donanımı sayesinde kullanıcıların isteğine göre renklendirebileceği klavye, göze hoş gelen bir tasarıma sahip.

Dilerseniz klavye ile ilgili tüm detaylara aşağıdaki inceleme videomuzdan göz atabilirsiniz.

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı aşağıdaki yorumlarda ya da YouTube kanalımızdaki bizlerle paylaşabilirsiniz. Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Videoda da görüldüğü üzere Razer Ornata V2 fiyatına göre alınabilecek en iyi klavyelerin başında geliyor.

Razer'ın düşündüğü ince detaylar klavyeyi fazlasıyla kullanılabilir kılmış. Eğer yıllarca kullanabileceğiniz sağlam bir klavye arıyorsanız Razer Ornata V2'yi çekinmeden satın alabilirsiniz.

Elbette şunu da belirtmekte fayda var. Razer Ornata V2 sınıfındaki mekanik klavyelere nazaran sessiz olsa da normal bir klavyeye göre biraz daha sesli çalışıyor. 

Zaten mekanik klavyelerdeki basma hissinin oluşması için klavyeden az da olsa ses çıkması gerekiyor.

Özetle hem günlük kullanım, hem de oyun için iyi bir klavye arıyorsanız Razer Ornata V2 sizin için doğru bir tercih olacaktır.