Teknoloji TV

Remington PG5000 Graphite G5 ile tıraş zamanı

Bu videomuzda Remington PG5000 Graphite G5 Erkek Bakım Kiti ile hem saç, hem sakal tıraşı oluyoruz.

Remington PG5000 Graphite G5 ile tıraş zamanı

Koronavirüs yüzünden evlerde kaldığımız bugünlerde biz erkeklerin saçları ve sakallarımızı (berber ve kuaförler kapalı olduğu için) kesemiyoruz. Her ne kadar 11 Mayıs 2020 itibariyle berber ve kuaförler kademeli olarak açılıyor olsa da artık evde tıraş olmaya alıştık gibi görünüyor.

Remington PG5000 Graphite G5 ile tıraş zamanı

Daha önce incelediğimiz ve sadece saç kesme işlevi olan Remintgon HC7170'ten farklı olarak G5 aynı zamanda sakal kesimi ve şekil vermek için 9 farklı başlıkla geliyor. Küçük bir yapıda tasarlanan Remington PG5000 Graphite G5, bu 9 farklı bıçakla sakal düzenleme, kesme, saç kesme, favori düzeltme, kulak ve burun kılı temizleme ve göğüs kıllarını temizleme işlevlerini görüyor.

Remington PG5000 Graphite G5 ile tıraş zamanı - Resim : 1

Remington PG5000 Graphite G5 Erkek Bakım Kiti aynı zamanda 2-20 mm aralığında saç kesimi de yapabiliyor. Ayarlı özel bir başlık bu iş için kullanılıyor. Hafif ve küçük bir ürün olan ürünün taşıması ve saklaması çok kolay. Ayrıca kutusundan çıkan güzel bir saklama çantası da bu konuda size yardımcı oluyor.

Genel performansından memnun kaldığımız ürünün bazı başlıklarının biraz küçük olması düzeltmeler sırasında sabırlı olmanızı gerektiriyor. Ürün yüzde 100 su geçirmeme özelliği sunuyor. Fakat şarj bağlantı yuvasını mümkün mertebe kuru tutmaya özen göstermeniz tavsiye ediliyor. Bu konuya dikkat etmenizi öneririm. Ama özellikle başlıkları çıkardıktan sonra suyla yıkayabiliyorsunuz. 

Remington PG5000 Graphite G5 ile tıraş zamanı - Resim : 2

Tam şarj ile (ki bu şarj 4 saat sürüyor) 90 dakika kullanılabilen Remington PG5000 Graphite G5 Erkek Bakım Kiti kutusundan iki farklı şarj yöntemini yapacak aksesuarla geliyor: Birincisi standart 220 V adaptörü. İkincisi ise cihazın şarj girişini USB bağlantıya çeviren bir kablo. Bu kablo sayesinde bakım kitini telefon adaptörü ya da powerbank gibi bir çözümle de şarj edebiliyorsunuz. Güzel ve pratik bir fikir.

Remington PG5000 Graphite G5 ile tıraş zamanı - Resim : 3

Ürünün özelliklerine baktığımızda sakallarına bakım yapmayı seven ve sakal bırakan erkekler olduğunu söyleyebiliriz. Sakal kesim işlerinde kullanışlı çözümler sunan ürün, saç konusunda da sadece 2-20 mm aralığında saç kesebiliyor. Kutusundan çıkan başlığı sadece bu aralıkta çalışıyor. Ama genel olarak bu aralığın da yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 

 Remington PG5000 Graphite G5 ile tıraş zamanı - Resim : 4

Remington PG5000 Graphite G5 Erkek Bakım Kiti fiyatı

Bakım kitinin biz bu incelemeyi yayınladığımız tarihteki fiyatı 350 TL civarında idi. Sunduğu özelliklere göre fiyatın normal olduğunu söyleyebiliriz. Hem sakal hem saç için kullanılabilecek bir ürünü bu fiyatta olması iyi. 

Lafı daha fazla uzatmıyor ve Remington PG5000 Graphite G5 Erkek Bakım Kiti incelemesi ile sizleri baş başa bırakıyoruz:

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.


Remington PG5000 Graphite G5 Erkek Bakım Kiti

 • 9 farklı başlık
 • Saç kesme özelliği (2-20 mm)
 • Sakal kesme, düzenleme, sinek kaydı tıraş özelliği
 • Burun ve kulak tüylerini kesme özelliği
 • Yüzde 100 su geçirmeme özelliği
 • Kendiliğinden bilenen bıçaklar
 • 0.5,3,6,9 mm ayarlanabilir vücut tüyü kesici başlık
 • 4 saat şarj süresi
 • 90 dakika kullanım süresi
 • Saklama çantası
 • 2 kademeli LED gösterge
 • 350 TL
Yorumlar
xiaomi
virüs öncesi en kralı 100 tl ydi bu aletlerin. firsatciligin kralını yaptı tüm markalar. almayın aldırmayın, sizde teknolojioku olarak çanak tutmayın bu firsatcilara lutfen
Cevapla
xz1
berberler fırsatçılık yapıp zam yapmışlar... artık kendi traşımızı kendimiz olacaz belli oldu...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.