Sesi kulağınıza göre şekillendiren akıllı kulaklık! Oppo Enco Free2 inceleme

Oppo'nun ülkemizde yeni satışa sunduğu kablosuz kulaklığı Enco Free2'yi mercek altına alıyoruz.

Sesi kulağınıza göre şekillendiren akıllı kulaklık! Oppo Enco Free2 inceleme

Son dönemde Oppo'nun giyilebilir teknoloji tarafında önemli yatırımlar yaptığını söyleyebiliriz.

Çinli üretici özellikle de kablosuz kulaklıklar tarafında ürün yelpazesini hayli genişletmiş durumda. Bu yelpazeye eklenen son ürün ise Oppo Enco Free2 oldu.

Oppo'nun yeni kablosuz kulaklığı adeta "akıllı" bir kulaklık. Malum günümüzde pek çok kablosuz kulaklık modeli var. Enco Free2'yi bu kulaklıklardan ayıran en önemli özelliği ise sesleri kulak yapınıza göre şekillendirebiliyor olması.

Telefon arayüzünden kulaklık menüsüne girerek, kulak kanallarınızın yapısına göre Enco Free2'nin ayar yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bu sayede aktif gürültü engelleme özelliği daha doğru bir şekilde çalışacaktır. Ayrıca kulaklığın çaldığı sesleri de daha pürüzsüz bir şekilde duyabileceksiniz. Enco Free2 şık tasarımının yanı sıra oldukça yetenekli bir kulaklık.

Aklınıza şu soru takılabilir. Bu kulaklık için illa Oppo telefon mu kullanmalıyım? Hemen cevaplayalım. Tabi ki hayır. Elbette Oppo kullanıcıları için bazı ekstralar söz konusu. Fakat diğer telefonları kullanan teknoloji severler de Oppo Enco Free2'yi sorunsuz bir şekilde kullanabilirler.

Sesi kulağınıza göre şekillendiren akıllı kulaklık! Oppo Enco Free2 inceleme

Eğer bu kulaklık hakkında kafanıza takılan herhangi bir soru olursa bu içeriğin altında bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz. Bizler de elimizden geldiğince bu sorularınıza yanıt vermeye çalışacağız.