Sony Bravia 2 serisi TV'ler 4K çözünürlük ve oyun modu ile geliyor

Sony, yeni Bravia 2 serisi TV'lerini tanıttı. Bu TV'ler 4K çözünürlük, 20W hoparlörler ve oyunlar için düşük gecikme modu ile dikkat çekiyor.

Sony Bravia 2 serisi TV'ler 4K çözünürlük ve oyun modu ile geliyor

Sony'nin BRAVIA 2 serisi Hindistan'da piyasaya sürüldü ve Google TV ile entegre olan bu yeni seri, 4K Ultra HD LED ekranlara sahip. Seride, oyun tutkunları için tasarlanan S25 modeli ve genel eğlence özelliklerine odaklanan S20 modeli bulunuyor. 43 inçten 65 inçe kadar farklı boyutlarda modeller sunuluyor.

BRAVIA 2 serisi, renkleri daha canlı hale getiren ve netliği artıran X1 Görüntü İşlemcisi ile donatılmış. Live Color ve 4K X-Reality PRO teknolojileri sayesinde görüntü kalitesinde belirgin bir iyileşme sağlanıyor. Hızlı sahnelerdeki hareketleri daha akıcı hale getiren Motionflow XR teknolojisi de bulunuyor.

Sony Bravia 2 serisi TV'ler 4K çözünürlük ve oyun modu ile geliyor - Resim : 1

Sony Bravia 2 serisi TV'ler 4K çözünürlük ve oyun modu ile geliyor

Oyun severler için tasarlanan S25 modeli, PlayStation 5 kullanıcıları için özellikle faydalı olan Otomatik Düşük Gecikme Modu ve Otomatik HDR Ton Haritalama gibi özellikler sunuyor. S20 modeli ise günlük televizyon izleme deneyimi için optimize edilmiş ve özel oyun özelliklerine sahip değil.

Seri, Dolby Audio destekli 20 watt hoparlörlerle donatılmış ve net, etkileyici bir ses deneyimi sunuyor. Google TV ile kullanıcılar 10.000'den fazla uygulamaya ve 700.000'den fazla film ve diziye erişebiliyor. Ayrıca Apple Home Kit ve AirPlay desteği de mevcut.

Tüm televizyonlar, Google Asistan ile çalışan sesli komut özellikli bir uzaktan kumanda ile birlikte geliyor ve içeriği bulmayı ve yönetmeyi kolaylaştırıyor. X-Protection PRO teknolojisi sayesinde, televizyonlar toz, nem ve elektrik dalgalanmalarına karşı koruma sağlıyor.

Sony Bravia 2 serisinin Hindistan'daki fiyatları ise şu şekilde:

KD-65S25: 95.990 Rs (1.161,48 $) KD-55S25: 74.990 Rs (907,38 $) KD-43S20 ve KD-50S20: Fiyat henüz açıklanmadı. Bu televizyonlar, 24 Mayıs 2024 tarihinden itibaren Sony Merkezleri, büyük elektronik perakendeciler ve çevrimiçi platformlarda satışa sunulacak.