Teknoloji TV

Stresinizi bu minik oyuncakla atın!

Bu videomuzda 3D yazıcımızda bastığımız stres çarkını anlatıyoruz. İşte bir dönemin popüler çılgınlığı stres çarkı ve yaşadığımız macera.

Stresinizi bu minik oyuncakla atın!

Birkaç sene önce çok popüler olan stres çarkları herkesin elinde idi. Sürekli kullanılan ve dünya çapında milyonlarca kişinin vazgeçemediği oyuncaklar olan bu cihazları 3D yani üç boyutlu bir yazıcınız varsa siz de basabilirsiniz. 

Oldukça kolay bir uygulama olan stres çarkı baskısı için Teknolojioku ofisindeki Creality CR6 SE yazıcıyı kullandık. Baskıda kullandığımız modeli Thingiverse internet sitesinden indirdik.

Ürünü tamamlamak için 4 adet rulman kullandık. Baskının toplam süresi yaklaşık 45 dakika sürüyor. Oldukça kolay bir model olan bu stres çarkını siz de zorlanmadan basabilir ve baskı sonrasında birkaç dakika içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
şikayet
bu adamın ses tonu berbat başka birisi yok mu ürün tanıtacak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.